Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Mágus2 #69696 üzenetére

    Köszi Mági, kösz srácok. Igazából nekem is az a célom, hogy ne legyen gané rozsda egy idő után a tárcsa, ezért szeretnék bevonatoltat. Elég meggyőző. Azt vágom, hogy lekopik, csak ne rozsdásodjon annyira, mint a mostani.

    És jó, hogy beszéltetek a nyeregről is. Le akarom szedetni, de mindenki nyafog rajta, hogy az macera, meg ráfolyik a fékolaj, nem szabad megbontani stb...
    Van egy spanom, aki javítja a felnijeimet (igen, még mindig tarta dolog, mert csak most érkeztek meg a nyári gúnyák, és egyben akarom elintézni a futómű pofásítást :/ ), illetve felújítja nekem a féknyerget is. Annyit kért, hogy szedessem le valakivel. Nem is gondoltam volna, hogy ez ekkor macera. A helyén nem akarom festegetni, meg haverom sem, mert az nem az ő stílusa. Szóval tényleg ekkor bánat azt leszedni egy felújításhoz? :F

    Kézifék: megpróbálnám magam feszesebbre húzni, vagy cserélni. Sejtésem szerint a feszítés még csak-csak menne, de a csere, az jól sejtem, hogy bonyolult? A bovdenek egészen hátra húzódnak a fékekhez igaz?

    Accord 2003.

Új hozzászólás Aktív témák