Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    válasz MasterMark #217856 üzenetére

    Tényleg. :B
    Jut eszembe Munez-ről tud valaki valamit? Rég láttam, hogy hozzászólt volna autós témában, vagy helyesírást ellenőrzött volna!

    Más:
    Szakítottam időt újrakötni a kötelezőt(4 alkusz oldalon végignyomogatva, aztán a TOP 3 biztosító oldalán is), végül a K&H lett a befutó 5k HUF marad a zsebemben, ha átkötöm a Köbét. Netrisk-en keresztül maradt a kötés, mivel ugyannyit adott a K&H oldalán is, nekik is meg kell élniük valamiből.
    Spórolhattam volna még 600 forintot, ha Aegon-t választok, de a K&H volt az első kötelező biztosítóm, ígyérzelmi alapon megkapják a 600 forintomat. ;]

    Tessék tanulni az esetemből, ha Netrisk oldalon keresztül kötöd a biztosítást, akkor tessék elolvasni a levelet, amit küldenek és nem telefonálgatni feleslegesen. Mint kiderült, bele van írva az e-mail-be, hogy ők intézik a felmondását a meglévő biztosításnak. Hölgy a telefonhívás során felhívta a figyelememet rá, ha 60 - legkésőbb 33 nappal a forduló előtt átkötöd a biztosítást, ők intézik. 3 éve még legkésőbb 40 nap volt a határideje ennek, azért kellett akkor saját kezűleg intéznem az előző biztosítás felmondását.

Új hozzászólás Aktív témák