Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz focvis #209613 üzenetére

    Még fel se raktam eladni, prius csoportból irt rám egy tag h eladó e, mert nagyon szép. Innen indult el az egész autóvásárlás mizéra mert rávágtam csak simán h 2m és egyből elfogadta.

    Most jön érte fél óra múlva, ha nem viszi el 2.1-ért fogom felrakni. És elviszik. Szal de, akciós :P

    #209619CactuS

    Ahogy irtam, a "krémje" régebben se volt sokkal kevesebb.

    #209620CactuS

    Létezik, csak nem a gyárban rakták fel hanem a márkakereskedésben, de kérhető opció volt.
    Juhász Jenőtől, ELITEAUTO idézet.
    "Talán sokan nem is sejtik, hogy a priusban nem létezik "gyári" bőr, azaz pontosabban a japán gyárban az EU piacra gyártott priusokba nem ott szerelik a bőrkárpitot, hanem "upgrade"-ként az új autó átadását megelőzően, "nullrevízió" alkalmával az előzetesen megrendelt bőrkárpit készletet szerelik át a márkaszervizben. Ilyenkor az ajtókárpit műanyag szegecseit jóval tartósabb fémcsavarokra cserélik.. Hihetetlenül hangzik, de valóban így történik (egyébként nem csak a priusnál, más toyota típusoknál is jellemző).A "régi" (vadiúj) és feleslegessé vált kárpitot egyszerűen szétvágják, hogy ne lehessen kereskedelmi forgalomba hozni (rápróbáltam, hátha meg lehet venni...nem lehet 🙁 )Érdekességként, a priusszal ellentétben a Lexus már a gyárban megkapja a bőrt, halkan jegyzem meg, hogy tapasztalatok alapján a görög beszállító jóval tartósabb kárpitot készít, mint a Lexus, ráadásul ott az ülés oldala és az ajtókárpit műbőr"

    #209621Paxker315

    A fejegység kinából érkezett, Zsuffa Béla rakta be azt hiszem 15-ért de erre már nem vennék mérget.

    Minden faszán működik rajta, a youtube nem ad vmiért rajta képet, megreklamáltam és ezért visszautalták az árát.

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák