Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz bitpork #145014 üzenetére

    Különösebben engem se sokkol le. Ha baleset van odamegyek akármilyen állapotban vannak a testek, keresem a túlélőt. Egy kilógó belű test is lehet még életben, szóval mindenképp odamegyek és megvizsgálom, amennyire tudok próbálok életet menteni. A román kisbuszhoz is odamentem volna, mert hiába van leszakadva a bőre, lóg ki a porc vége, kiesve a szemgolyója, ettől még lehet életben mert ezek nem létfontosságú elemek, nyilván minimális eséllyel. Nem sokan vannak ezzel így az kétségtelen, nem is várható el senkitől, hogy ilyen legyen. Azt nem mondom, hogy nem öklendeznék a szagtól meg be is könnyeznék tőle, de az normális. Ha nem velem vagy családtaggal, ismerőssel történik akkor semlegessé válik az egész, csak egy test, legalábbis nekem. Ha családtag akkor már húzósabb, de nagyon sokat nem változtat ott a helyszínen a cselekményeken, csak már otthon utólag.
    Lehet túl sokat néztem gyerekkoromban öreganyám konyhaasztalán mikor belezte a csirkét, nyulat, disznót. Mikor a kutyáimat kellett műteni én is bent voltam a műtőben, néztem a sarokból. Nem érzem magam pszichopatának, szerintem csak mindenkinek mások a gyengéi, nekünk ezek nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák