Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiddlestick

    aktív tag

    válasz ff-thomas #30704 üzenetére

    Nagyon szepen levezetted koszonom az idot amit belefektettel ! Vasarolni coint nem szeretnek, mert nem merek. Altalaban mindig mikor anno is todzsdeztem mindig belefurodtem az ilyen dolgokba, hiaba kovettem. Sokszor rosszkor adtam es vettem, mert ugye nem tudod mit hoz a holnap es azt hiszed az aznapi a legmagasabb ar, es nem megy feljebb. Hat de. Ha pedig mar tozsdere megyek, mindenkeppen szeretnem a sajat kis megkeresett coinommal tradelni. Nincs is jobb annal, mint mikor egy farmer a sajat hazai zoldseg/gyumolcsot arulja a piacot :) Viszont meg mindig nem tudom erdemes-e belefogni, es ha igen mivel. Meghagytam jatszani egy 1080ti aorus-t, de sokszor afele hajlok hogy eladom, veszek belole 2db 1070-et vagy teszek meg hozza lovet es 4db 1070-et, aztan ahogy szepen lassan jon a penz, kibovitem 6db gpu-s rigre. Nem tudom. Iszonyat valtozik a velemenyem naprol napra. :W

    Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

Új hozzászólás Aktív témák