Új hozzászólás Aktív témák

  • Iginotus

    őstag

    Van egy ilyen hirdetés FB-n... kételyeim vannak...
    Próbálom úgy feltenni a kérdésemet, hogy ne hirdetésnek tűnjön és ne töröljék...

    "Szerverteremben bérleti jog 200 000 Ft Budapest
    Eladó 1 db nagyméretű rack szekrény bérleti joga Budapest belvárosában, irodaházban. Bérleti díj: 68000.- Ft+áfa/hó, klimatizált, pormentes környezetben. A bérleti díj tartalmazza a korlátlan áramfogyasztást is!!!"

    Konkrétan egy nagyobb szerver rack szekrénynek elegendő hely van benne.
    Amit kiderítettem nem ezzel foglalkozik a cég, csak éppen van hely nekik ilyenre is.
    Eddig is egy 21 kártyás bányagép volt benne. A srác, eladná a cég elérhetőségét konkrétan, meg, hogy akkor más bérelheti tovább. Áram hálózatot ő kiépítette elég erős.

    Kételyek:
    - Nyilván nem láthatom a helyet és a szerződést előre...
    - Nem tudom hogy késöbb nem vezetik-e be a villanyszámlát...
    - Nem tudom hogy nem lopják-e ki a VGAkat (több mint egy éve van ott a srácnak ő felszámolta a bányát, ezzel sosem volt gondja...)
    - A rack szerkényt is nekem kéne vinni, akár rig kereteket is. Nyilván a szekrény zárható... a rig keret nem.

    Kiváló üzletnek nem az, de 40 VGA-nál már több a villany számlám mint itt a bérleti dij... és a nagy rack szekrénybe 80+ VGA is elfér jól szellőztetve...

    Szóval véleményeket kérek, érdemes rajta gondolkozni? Többen össze állni esetleg vagy kockázatos ne vállaljuk?

    Plug and Pray... :)

Új hozzászólás Aktív témák