Új hozzászólás Aktív témák

  • emitter

    őstag

    válasz Jester01 #890 üzenetére

    te nem is tudod, mennyit segítettél (legalábbis nekem)! Thx :R
    azért valamit eddig is sejtettem abból, amiről az írás szól, de ez így kitűnően összefoglalva sok mindent megvilágított, bevallom, a vizuális példák is nagy szerepet játszottak ebben :)
    úgyhogy félig-meddig megértem azt a fogadtatást, amiben a kezdőket részesítik a tapasztaltak, azért annyit megegyeznék, hogy attól még h ihazuk van, azt meg lehet higgadtan is mondani, kb úgy ahogy te tetted ;) egy link többet ér, mint ha oldalakon keresztül flémelgetünk, h kinek van igaza :U

    mindemellett azt gondolom, hogy nem haszontalan dolog segíteni a kezdő linuxosokat, mert lehet, h ha nem is rögtön, de előbb-utóbb megkedvelik a Linuxot, megértik a célját, értelmét és rászánják az idejüket, hogy tényleg kiismerjék a működését
    én is szeretném ezt tenni, de mivel most hirtelen nincs annyi időm (és még kedvem sem) hogy manuálokat olvassak, saját magam tanuljam meg a legalapabb dolgokat is, ezért inkább itt kérdezek, mert úgy vélem, h akad valaki aki leírja ezeket nekem, még ha nehezére esik is és legszívesebben kioktatna...
    pl. most a legelején nem szívesen olvasgattam volna arról oldalakat h hogyan kell fordítani, konfigurálni egy progit, mivel létszükséglet volt h legyen pl egy Firefoxom, megkérdeztem itt, hogyan tudom felrakni (a windózt ugyanis letöröltem, és kellett a NET) :)

    aztán idővel (ezt most látom így, lehet h megváltozik a véleményem) jobban belebújok a leírásokba, és mindent megteszek azért, hogy én magam jöjjek rá a probléma megoldására
    ha nagyon nem megy egyedül, természetesen újra idejövök, de addig is tanulok minden egyes próbálgatással

    szóval, csak bíztatlak, h minden kezdőnek legalább linkeld be ezt az irományt, tuti h teljesen máshogy fognak a dologhoz hozzáállni :R

Új hozzászólás Aktív témák