Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz Rowon #86761 üzenetére

    Magánvéleményem,
    archiválni, mentegetni hagyományos 3,5 hdd, az szerintem 15 év múlva is olvasható, esetleg közvetlen villámcsapás tudja megölni vagy ha leesik 4. emeletről.
    Nem a nagyméretűek, a mostanság terjedő 10-12TB hanem a régi 1-2TB max.

    Amúgy nálam lecsengett a mérethajhászás kb. 2 éve.
    Rájöttem hogy az egész internetet nem tudom letölteni, ami igazán nekem fontos az elfér a Megasync 50GB free tárhelyén.
    A többi az mind pótolható vagy nem fontos. Zömmel filmek, de erről mint írtam leszoktam mert mindenhol van már normális net ahol megfordulok és online nézem ezeket. Teljesen felesleges letöltögetnem.
    Ugyanezen okból eladtam a nasomat 1 éve, minek, csak ment 24-be évekig és hetekig be se léptem. Magánszervert meg nem akartam sose.

    Jelenleg van 1 darab 1TB ssd az egyik, egy 500GB ssd a másik gépembe, a harmadikba már nem is bővítettem, bőven elég a 128-as amivel vettem.
    Van egy 1TB usb ssd ami rendesen nyüstölve van, ez az 1 ami majdnem tele van, és van 1 darab 1TB HDD mentegetni.
    Jelen pillanatban az usb ssd kivételével az adathordozóim kb. 40-50%-os kihasználtságon vannak mert nem látom értelmét megtölteni. Minden elérhető online. Ha meg egyszerre megszűnik működni a Mega, a Gugli, a Youtube és a többi online szolgáltató, akkor tökmindegy mert épp világvége van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák