Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz samujózsi #70017 üzenetére

    Te meg MX szagtárs az óvodás +1-ével teljesen félreértitek a dolgokat! Az tökre nem érdekel nekem mit mond a kolléga, ami qrvára zavaró, hogy olyan dolgokat szaroz le, amikből nem is ért egy kukkot sem! Nyugodtan jelentsük ki, ha valakinek nem lenne világos, ezt az Összefoglalót akik összerakták, saját szabad idejükben tették, ez nem valami fizetett 24 órás support, nem várhatjuk el Kapitánytól sem, hogy azt a rengeteg linkelt írást aktualizálja folyamatosan. Biztosan ráférne, mert változnak itt is a dolgok, de sok minden alapvetően ugyanaz, amit én írtam ide, a csomagkezeléssel kapcsolatos írás, az is teljesen aktuális. Nem? Szóval ti elviccelhetitek a dolgot, de mi jó páran elég sok energiát fektettünk a topikba, mint említettem, a szabadidőnkből kiszakítva napokat! Aki ezt nem becsüli, fikázza, az szarjon sünt, de sokat nagyon.

    (#70015)-ben leírsz parancsokat, de minek? Ez van teljes részletességgel az előbb idézett írásban, csak itt senki nem figyel, ja persze éppen kalibráltok, annak nagyon sok köze van a topik témájához....gratulálok nektek! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák