Új hozzászólás Aktív témák

  • kkdesign

    senior tag

    válasz kkdesign #41845 üzenetére

    A proci terheléses témára egy kép: [link]

    nem fut semmi mégis elszórtan a proci mag szálain mindig van olyan szál ami 10% körül jár a 8ból.......... why? azt ne mondja senki, hogy azért mert dockot vagy témát alkalmazok. mert előtte is ezt csinálta amikor szűz ubuntu volt, csak akkor azthittem hogy háttérben töltögeti a fontos dolgokat.

    Gnome felület alatt meg ennél sokkal jobban használta a ventit a gép szóval valszeg jobban húzta.

    Feltettem ezt a Laptop mode tools-t, meg valami másikat is, azt nem tudom megnevezni, de fent a lan ikon mellett van egy chip ikon is, választhatok hogy energiatakarékos vagy teljesítményre menő.

    megkerestem a config fájlait, egyikben volt beállítási lehetőség %os elosztásban. Lejjebb vettem, de semmi változás, hogy ne kellene neki venti...

    Van a gépben egy nvidia videokari, lehet azért pörög mert még nem néztem a driver-jét? vagy az intel hd 3000 integrált vga drivere is közrejátszhat?

    vagy esetleg a dualboot rendszerkiosztás miatt húzza a gépet?most windowsról írok, a venti be sem kapcsol, 8 lappal az operát használva és pár progi fut az óra mellett is, és Ubuntun akkor ez most what?

Új hozzászólás Aktív témák