Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Ehh, bassza meg a jegesmedve az ilyen régi f@sokat! ;]
    Mivel elemcsere is volt, történt egy bios reset, ami alapból nem baj. Kikapcsoltam a halom felesleges sz@rt, van ilyen pre-boot lan dolog, azt is, sorosport, paralell port, etc kikapcs.
    A preboot lan felett volt enable lan, enable lan boot és enable jxakármi controller. Mondom LAN de, boot lan ne, kontroller ne, prebootlan lofütyi ne. Erre kiderült, h az a jxakármi controller maga a lan vezérlő, mert ebben még ennyire integrált csak, h ott van a mobo-n... Miután bekapcsoltam, már volt lan is. Öröm, bódottság. Sajna a Google drive-t nem tudtam belőni automatikusra időhiány miatt, de manuálban feltöltötte a vackokat backupnak, kész. Ubuntu one nem tudom alkalmasabb lenne-e, mert a home-on bellül több mappát is szinkronizálni/backupolni kellene. De ez egy másik nap lesz. :DDD
    Köszönöm a lelkesítő szavakat :R Vladit bannoltatom, ;] mert fórumban hirdet, többieknek jó étvágyat az ebédhez :DDD

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák