Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    válasz drstupid #734 üzenetére

    2 méter a 42"-hoz bőven elég. 55"-hoz kell a 2-3 méter mert az már tényleg szétcsúszik 1-1,5 méterről még.

    (#737) Rent -> 55LE5500-at vegyél akkor inkább. Ebben a méretben az 5300-as már elég gyenge tapasztalatom szerint. 5 év garanciát lehet, hogy lehet venni pluszban ha erre gondolsz.

    (#738) Gabga -> mkv-ket is át tudja természetesen kódolni(gyakorlatilag bármilyen forrást kivéve talán a komponens csatlakozóét ahogy tapasztaltam). Én 720p-vel már teszteltem pendrive-ról, nem volt rossz egyáltalán.

    (#739) tevike -> Konkrét modellekre kérdezz, mert így kicsit túl sokat tudnék írni és ahhoz most nincs elég időm. :B

    (#742) kgy89 -> Ezt ki-be lehet kapcsolni természetesen. Alapból minden tv 50-60Hz-es jelet kezel le(a "600Hz"-es plazmák is).

    (#743) ako001 -> LE8500-nak természetesen nem matt a kijelzője, mivelhogy "borderless"-es, azaz üveglap fedi az elejét. ;) Ha nagyon zavarna a csillogás akkor nézz szerintem LE5500-at, vagy LV5500-at, esetleg az ideiek közül még valamelyik magasabb kategóriást, ezek 650S-ig mind matt panelesek.

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Új hozzászólás Aktív témák