Új hozzászólás Aktív témák

  • berlin

    csendes tag

    válasz toM517 #13408 üzenetére

    TOM!

    1.

    Még azt is akartam mondani, hogy a külső HDD-nek külön USB bemenetele van a TV oldalán (több USB bemenet is van), ide 32GB-nál nagyobb tárhelyű sz.rt lehet bedugni, és fel is tudsz venni tévéadást.
    Most azt nem tudom, hogy csak "megállítani" tudod az adást vagy időzítve is lehet felvenni bármikor műsort.

    Hogy miért nem tudom?
    Mert ebben az esetben a HDD-t semmi másra nem tudod használni.
    Inicializálja vagy mit csinál a merevlemezzel, én meg nem akartam, hogy elvesszenek a filmek.

    A TV-nek remek sugó-menűje van, ezt simán ki tudod próbálni pl. a S.turnban én is kipróbáltam minden szart rajta. Egy csomó dolgot ott tudtam meg a készülékről, hogy elolvastam a képernyőn.
    Az LG értékesító készséges volt, kb. 2 órát b.ziztam a tévét.
    (Persze nem ott vettem meg, mert máshol jobb opcióval adták.)

    2.

    Az okos távirányítót, ezt a magic remote-ot én nem "kalibráltam" (mert lehet), csak simán használom, nem "integetek" vele (csatornaváltás pl.)
    De mivel a képernyőre rámutatással működik, ha netezni is akarsz, akkor sokkal-de sokkal kényelmesebb, mint a tévé hagyományos távírányítója.
    Szóval nethez a magic-et használom.

    3.

    A TV dobozán volt egy matrica oldalt alul, hogy nem tudja a magyar menüt a tévé. Nos ez nem volt igaz, nem tudom, miért ragasztották rá...
    Csak úgy megjegyeztem. Ha ijet látsz, nem kell megijedni, legfeljebb kérdezz rá.

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák