Hirdetés

Aktív témák

  • satya5039

    csendes tag

    Sziasztok !

    BloodRay ide írom le részletesen ha esetleg másnak is jol jön ez a leírás Lg 42Ld 450-n nekem működik.

    Vetem egy hama 8in1 univerzális távirányítót az MM-ben A táirányiton 3-4 másodpercig nyonvatartod a setup gombot amíg a led ki nem gyullad majd meg nyomod tv
    feliratú gombot egy pillanatra ha sikerült villan egyet . Most beütöd a codot (0119) nekem ezzel ment, ha sikerült akkor a piros led ki alszik ,utána meg nyomod a (shift) gombot és a végén az (ok) gombot.
    Ha ki próbálod a tv-n ha mindent jól csináltál az alap funkciók működnek vele pl (hang,csatorna váltás,stb).A service menübe úgy tudsz belépni meg nyomod egyszer a (setup) gombot utána az (AV)
    felugrik a service cod ablak it be írod (0413) nekem ezzel működöt de lehet eltérés esetleg (0000) .Ha be jött a service menü a nyilakkal le mész a "Tool Option3" menüpontra és belépsz a jobb nyilall itt
    a Dvix feliratnál a "0" értéket át váltod "1" re ha meg van akkor a gyári távirányítóval az exit gombal ki lépsz ki kapcsolod a tv-t és be ha jól csináltad ott a lejátszó az usb menüben.

    Aki meg csinálja csak saját felelősségre máshoz ne nyúlj mert haza vágod a tv-t.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák