Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mozaart

    aktív tag

    válasz Crus #60114 üzenetére

    Annak idején az építésekor párizsiak is szörnyűlködtek ezen a vas szörnyön, mégis még áll a helyén. Mai napig megosztja a franciákat. :)
    De erővel bíró építmény, mely hatással van mindenkire.
    A vélemény jó dolog, de ha állandóan megakarnánk felelni és úgy építeni hogy mindenkinek tessen semmi se épülne sohasem. :D
    Az megint egy másik kérdés, hogy mi "cép" egy laikusnak és mi "szép" egy építésznek.

    [ Szerkesztve ]

    AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz Crus #60114 üzenetére

    Ez a te meglátásod és természetesen tiszteletben tartom, de
    Ez egy teljes egészében felnőtteknek szóló készlet.
    Tudtuk mindannyian, hogy kb mi várható.
    Az építési élmény és annak bonyolultsága is mind ezt tükrözi.
    Egy ilyen szettnél óhatatlanul elkerülhetetlen az ismétlődés.
    Ez nem gyerekjáték, nem is gyerek kezébe való, az építése sem, ez inkább egy makett mint játék.
    Ez egy mérnökileg kivitelezett remekmű, és szerintem nem is annyira a tömeg eladás volt ezzel a lego célja, hanem hogy megmutassa mit tud, hova fejlődött, hogy tulajdon képpen nincs határ.
    Ez a legok Ferrarija ha úgy tetszik. Az sem tetszik mindenkinek és még kevesebb ember engedheti meg magának.
    Az már természetesen más kérdés hogy a méretei miatt csak korlátozottan fér el, illetve olyan otthonokba terekbe való, ahol megmutatkozik impozáns mérete és belesimul a térbe.
    Ezt is tudtuk mindannyian, sőt azt is hogy feltehetően csak nagyon kevés embert fog megmozgatni és még ennel is kevesebben fogják megvenni.
    Én azt mondom, hogy nem biztos hogy ez a legjobb lego építési élményem, nekem még mindig a Sesame street tetszik a legjobban második helyen a Razor áll, de ez épp azért ami, szerintem bejött a 3. helyre és én személy szerint bántam volna ha nem lenne meg nem tudnám kipróbalni, nem tudnám megélni az építési élményt, aztán nem agyalhatnék azon ha kész lesz, hova is tegyem.
    Nekem bejön valakinek nem nincs ezzel semmi gond.
    Autóból, házból, karácsonyfából stb van ezer, ebből, ebben a méretben, ebben a formában ez az egy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák