Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz kbalage2 #56848 üzenetére

    Őszintén szólva én ilyen szinten meg sem néztem őket részletesen mert annyira nem fogtak meg. Egyedül a sima és épített figurákat talán, hátha ott van vmi érdekes...
    Az igaz, hogy a film biztos meghozza majd a hype-ot.

    szerk: Köszi a webshopos hibajelzést. Azért az jó jel, hogy foglalkoznak vele. Úgy érzem náluk ennek is örülni kell. Gondolkodtam egy ideig, hogy kit NEM zavar, hogy nem lehet pl. Duplora szűrni... vagy kevés a max megjeleníthető elem. :D

    Viszont ha már sw téma: a PU-s roadmapjüktől elment a kedvem kissé. Ott nem tűnik úgy, hogy sokat tennének bele és akkor még finoman fogalmaztam. Haladnak lassan, de évekbe kerül 1-2 Boost cucc (félig) portolása?
    Mondom ezt úgy, hogy egyébként nincs különösebb gondom a PU-val, jó választásnak tartom, hogy végül PF-re már nem építettünk és 3rd party irányba se mentünk el. (Sw-ből mondjuk használjuk az SBrick Pro betat, elég jó, de a pár újdonsággal ami azóta kijött a PU sem rosszabb szerintem.)

    @Tyler Durden
    Ez nálam is inkább a gyerekeknek való téma. Valahogy ezt nem tudtam összehozni az árral, de lehet, hogy épp ez az oka. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák