Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz apholyon #78595 üzenetére

    És a 6257 még kész sincs. :) Általában nem volt jellemző a törött vagy eltűnt alkatrész, ez a szett viszont mindkettőt elszenvedte. Ráadásul nem is mütyür alkatrész hiányzik, hanem egy barna rúd, a 3849, amit pl. lovagi dárdának és zászlótartónak is használtak, itt a gatyavitorlát tartja. 4 db fehér zászló alkotja a vitorlát, az összes klipszük törött. Semmilyen más alkatrész nem tört anno, de ezek a zászlók szinte kivétel nélkül, a kalózok egy része is, meg az admirális csónakján is, pedig nem is voltak ki-be pattintva gyakran, meg inkább ráhúzva használtam. Ezek ilyen 88-90 körül gyártott zászlók, a későbbi kalózokkal ilyen gond nem volt (a sárkányos gályán is van egy, de az szerintem sose volt leszedve a tartó rúdról, amúgy az is 92-es már). Szerencsére minden hiányzó elem mai napig gyártásban van, már érik egy PAB, oda bedobom. Fejeket kell még vennem, vannak erősen kopottak, azokat cserélni kellene. 1x2, 2x2, 2x3, 2x4 bütykös plate-ek viszont egytől egyig viharvertek, nem dobálták akkoriban az ember után az elemszétszedőt. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák