Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Tony21 #57004 üzenetére

    Fantasztikus mindegyik, nekem különösen az oroszlánból épített anyahajós verzió jön be 10/10 :C

    RapaNui1: érdekes ez a szet, ahogy már többen is írták, engemet sem mozgatott. Így összerakva viszont azt kell mondjam egész pofás. Jó, hogy ennyi képpel illusztráltad magát az építést és nem csak a végeredményt raktad be. A figurákkal nem teljesen vagyok kibékülve, de összességében okés, viszont abban 100%-ig egyet értek, hogy Bagoly Kanga Zsebibaba de legfőkébb Róbert Gida lespórolása piti döntés volt a legó részéről. Alapból jobban kellene erre figyelniük és nem csak ennél a szettnél. /nálam ami pl ami kiverte most még a biztosítékot, az a Hulkbuster Tony Stark figurája, ami egy lábprintet nem volt képes kapni az 550$-s címke ellenére sem/
    Viszont ami pozitívum az nekem a ház belseje, ágy a függőnnyel az elengedhetetlen mézescsuporral, illetve a végső fotókon, a kész házikót nézve a szereplőkkel átjön a Micimackó feeling.

    Old fishing store: hát erről nem tudok ennyire hosszan írni, egyszerűen tökéletes szet. Nekem a képi világ amit visszaad, a színek, eszméletlenül sikerült eltalálni úgy az egészet. A figurákat most vizsgáltam meg tüzetesebben, azok is pofásak, illetve itt is thx a sok belső képért, ezek mutatják meg igazán, hogy mennyire aprólékosan kidolgozták ezt a készletet, részemről 11/10 /és továbbra is sárgulok az irigységtől/

    timar88: nagyon jól néz ki ez a torony amit építettél, congrats. Erre van valami MOC vagy simán kútfejből raktad össze?

    [ Szerkesztve ]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák