Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Freddy76 #21388 üzenetére

    Még valami: tudom, hogy a Lepin-jelenséget éppúgy nem lehet kiírtani, ahogy a warezoldalakat sem. Tudom, sokan vesznek Lepint, töltenek le filmet. Tegyék. A Lego majd megteszi a gyártó ellen a szükséges lépéseket, ha tudja. Amit nem értek, az az, hogy sokat nyíltan reklámozzák a Lepint, igazolják a Lepin vásárlás helyességét, és azt, hogy ebben semmi erkölcsi és jogi kivetnivaló nincs. Miért? Büszke rá, hogy kiszúr a Legóval? Tényleg úgy gondolja, hogy semmi, de semmi gond nincs megvenni egy olyan terméket, amely teljes egészében lopott szellemi terméken alapul? Esetleg bizonytalan, és itt keres igazolást arra, hogy nem problémás egyáltalán, amit csinál? Azt tehát megértem, hogy valaki vesz Lepint, azt viszont nem értem, hogy ezt büszkén reklámozza is.

    Végezetül, és részemről tényleg hagyom ezt a témát: én nem adnék a gyerekem kezébe Lepint. Tudom, hogy egy Lego elemről lenyalogathatja a festéket, és ha véletlenül lenyeli, akkor "csak" azon kell aggódnom, hogy ne akadjon a torkán. De abban már egyáltalán nem vagyok biztos, hogy egy Lepin kizárólag biztonságos anyagokból és körülmények között készül.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák