Új hozzászólás Aktív témák

  • dekelea

    tag

    HALI!Nekem az lenne a problémám, hogy az alaplapomon csak egy olyan csatlakozó van, amelyik fordulatszabályzós. Erre volt rákötve a proci hűtő. Vettem egy nagyon halk de nagyon jó légszállításos Coolink-et, ami elvileg 800-1200-ig pörög. Namost ha rákötöm a nem fordulatszabályzós csatlakozóra akkor 3100-at pörög(!a max 1200-as fordulatával!)és pesze nagyon hangos(és nem segít a speedfan sem)!Most rákötöttem egy elosztóval a fordulatszabályzós csatlakozóra, amivel meg az lett így a baj, hogy az elosztó leszabályozza a procihűtőt meg a házhűtőt is 1318-as furdulatra! Így nagyon halk lett a gép, de a procihűtő nem pörög többet 1318-nál, miközben eddig 2000 és 4000 között pörgött! Szeretném azt elérni, hogy a procihűtőnek megmaradjon a fordulatszabályzása az eredeti 2000-4000 fordulat között, mert úgy is halk, a házhűtőt meg ha nem is tudom rávenni a fordulatszabályzott működésre, de szeretném ha ez az 1200-1300-as fordulata megmaradna. További csavar, hogy ha a másik csatlakozóra csatolom rá elosztón keresztül, akkor nem szabályoz le az elosztó, hanem szintén 3100-al pörög! valami ötlet?THX és remélem h érthető voltam!

    EREDETI, márkás parfümök OLCSÓN! http://hardverapro.hu/apro/garantaltan_eredeti_markas_parfumok_olcson/hsz_1-50.html KIDOLGOZOTT KÖZÉPFOKÚ ESZPERANTÓ SZÓBELI TÉTELSOR ELADÓ

Új hozzászólás Aktív témák