Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz BalaNce87 #37 üzenetére

    cod: cod1+uo+2+5 ebben változatosságot hozott a cod4, és annak a sikerére építve lehúznak arról is egy bőrt, míg közben készül egy 2.vh-s cod is....ahelyett, hogy javítanák.... :Y
    az EA minden évben kiadott sport játékai közül az egyetlen, ami számomra nyújt vmit, az az NHL....a fifa nem hogy javulna, még romlik szerintem, mert a grafikai fejlesztéseken kívül semmiben nem javul, tiszta bug....fifa 98 volt az utolsó fifa, amiben volt teremfoci pl., szerintem baromira nem kellett volna kivenni, NFS Undercover no comment, pályabetöltési bugok...GTA4 optimalizálása... Stalker Clear Sky bugtenger volt mikor megjelent, Company of Heroes Tales of Valor 8ezer forint, 3 kampány, mindben 3 pálya, néhány új egység, multiplayer modok....
    '|
    V

    ezek mind-mind jó példák erre az elkapkodott/elrontott játékokra
    szerintem valamit elő kéne húznia a valve-nek, hogy a l4d 2 valóban 2 legyen

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák