Új hozzászólás Aktív témák

  • pierre35

    csendes tag

    válasz Jancsi #456 üzenetére

    Pontosan . Jól érted a dolgot . A Kereskedelemhez értek egy kicsit. Ezzel foglalkozom, importálok. Gyanúsan kevésnek találom ezt a bruttó kiskereskedelmi árat, mivel Én is Kínából szerzem be a termékeket. No most nekem a kedvezményes szállítási költséggel együtt a hasonló termék Import nettó ára kicsit magasabb mint ez a kukorica led kiskereskedelmi bruttó ára. Pedig az én termékeim Nichia 183 ledből készültek , és ha jól tudom az a legjobb. Ebben az esetben ha igaz a 9 W fogyasztás, akkor nem igaz a 800 lumen fényáram ( épp az említett dolgok miatt) ha viszont igaz a 800 lumen fényáram, akkor a fogyasztás van tévesen megadva. és egy kis matematika, hogy érzékeltessem a dolgot. Ez a fényforrás kiskereskedelmi áron: nettó 24 USD (ez az árréssel értendő, ami általánosságban 20% ) .
    Akkor feltehetően a nagykereskedelmi( import listaára 19 USD (ez is 20 % árréssel számolva.)
    Tehát az importőr (nagykereskedő) szállítási költséggel, Vámmal, ÁFA-val növelt ára 15,4 USD. Ebből kb 3-5 USD/db a száll ami ugyebár 11,4 USD a közterhekkel növelt vételár.

    A végső ára ( hangsúlyozom ez csak következtetés ) kb 9 USD. No ez a gyanús benne, hogy 72 db SMD 5050 led-ből 72 db csak 9 dollár. Én nagyon nagy kedvezménnyel kapok Kínában 1 db SMD ledet 0,1USD-ért, ami ugyebár 72 vel szorozva 7,2 USD

    no itt a bibi, mert 2,8 USD ért lámpatestet, elektronikát hasznot kapni nem lehet.... Ezért gyanús a dolog , hogy itt valami nem stimmel . Ez a szuverén magánvéleményem a tapasztalataim alapján .

    http://ledstore.hu Ledstore-a LEDjobb választás

Új hozzászólás Aktív témák