Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz agize #188 üzenetére

    miért kell elrejteni? olyan lámpabúrát kell csinálni. egyébként pont ez a lényeg szerintem, ez fogja hozni az áttörést nem a hagyományos foglalatokba / méretekbe kényszerített megoldások.

    hőmérsékleről eddig annyit tudok mondani, hogy a borda tartósan bekapcsolva forró lesz, mondjuk 10 mp-nél tovább nem szereti az ember fogdosni aközepét.

    még tegnap csináltam viszont egy primitív kéményt rá pet palackból (ez a kéményezés a mániám úgyis), azzal érezhetően alacsonyabb a hőfok.

    az alu hővezetéséből adódóan a ledek bőven 100 fok alatt vannak, az tuti. vettem nemrég pc-re kapcsolható hőmérőt, csak moddolnom kell még egy hosszabb kábelt. kimérem majd mennyi az annyi.

    "akkora elektronika"

    már a hűtés se olyan vészes szerintem, lehet szép dizájnosat is csinálni. kell is, mert ezek a bordák alapvetően nem passzív üzemre vannak tervezve. az elektronika csak azért kell, mert 16-18v egyenáram a nyitófesz. azért vagyok kíváncsi nagyon a 10w-ra, mert ahhoz még diszkrétebb borda is elég és nem kell fagyisdobozba rejtett külön táp se.

    szóval ne add fel, ez még csak a kezdet. amint ezek a nagy fényerejű cuccok elkezdenek terjedni brutális pénz áramlik majd a szektorba, az élettartamot seperc alatt megoldják majd.

Új hozzászólás Aktív témák