Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mottie

    őstag

    válasz kenwood #42946 üzenetére

    Es pontosan ezek miatt nem szokas a nagyon item fuggo AP carrykat supportnak hozni.

    Szerintem ami fontos ehhez a role-hoz:

    - CC
    - Base dmg az abilityken
    ( - skill)

    Innentol kezdve eleg sima ugy, siman lehet supportbol a legtobb dmg-t kitolni. Az egyetlen olyan forgatokonyv amikor nagyon hasznalhatatlan, ha az ellenfel tele van burst assassinekkel es earlyben nagyon lemarad az ember.

    -> Erre en azt szoktam lepni, hogy ha gond van boton beparancsolom az ADC a torony ala es elmegyek roamra (1-2-3 igy szerzett kill sokszor megadja a csapatnak -es nekem- a kello lenduletet).

    A masik oldal ami AP carry maineseknek javasolt aza Utility support, csak ahhoz kell valamilyen szintu csapat is. De Janna, Lulu, Nami eleg veszedelmes tud lenni a megfelelo kezben (es nem kell tankot jatszani, amit egyesek *khm, en* nem szeretnek annyira)

    Szerk:

    Vision vonalon: Hihetetlen mekkora fordulatot tud hozni, ha az amugy jol jatszo junglert raulteti az ember a sz*porollerre. Shaco ellen szoktam csinalni, hogy a jungle egyik felere rakom mindharom SS wardot es a vision wardot is es a mi junglerunkkel 2-szer 3-szor varatlan helyeken levadasszuk. Rendesen el lehet venni a kedvet.

    [ Szerkesztve ]

    Be Victorious!

Új hozzászólás Aktív témák