Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz Cyberneko #37660 üzenetére

    Support voltam, hogy máshogy adjam elő? AP carry mid vagy mit írjak be? :F Esetleg top? Vagy troll support?

    (#37662) kenwood : hülyeség, miért kapnátok ki biztosan egy olyan enemy ellen amilyet pl. te felsoroltál? :F Ha tudsz játszani bárki verhető szerintem. Ha meg az adc fogyatékos azon egy leona suppal sem tudsz segíteni.. (felesleges push, poke ami inkább káros, mint hasznos)

    (#37668) Cyberneko: bocsánat nem tudtam, hogy itt nem lehet tryhard normal köröket linkelni :Y

    (#37669) Kanczy. talán a 2. ember aki megértette a brand supportomat :DDD :R

    (#37673) Solad: igen nehezebben, de valaki szereti a kihívásokat és nem feltétlenül elégszik meg azzal, hogy Q+autoattack (amihez hatalmas tehetség kell jegyzem meg csendben..), mert szerintem kicsit balanszolatlan az a sona karakter jelenleg, bár könnyen kiszedhető, ha elkapják.

    (#37674) LLaci89: itt jegyezném meg, hogy a lux, zyra és veigar supportom folyamatosan le van ugatva bárhová megyek :) (jaj mit fogok itt is kapni :DDD)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák