Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    Nap megmozdulása: Soraka-val voltam, frissen éledtem, az enemy első tornyot próbálja beütni. Kettő low hp-n volt, gondoltam a Redemption-el hátha elijesztem őket. Ez annyira jól ment, hogy mindkét low hp-st megöltem. :DDD Eléggé bele bambulhattak, ha nem tudták idejében lereagálni, és kiállni belőle. Én már 20% hp-n se merném végig állni, nem hogy 2-3%-on mint ők próbálták.
    Egyébként Soraka még mindig jó, és az Abyssal Mask-al azért van neki új item ami használható, és ad hp-t is.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jerry311 #52554 üzenetére

    Illetve csak vak draft, normál draft és ranked idézők szurdokán kaphatsz. ARAM, vs MI és a hétvégi modok nem számítanak.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #52560 üzenetére

    Nem érdemes. Én kíváncsi természetű vagyok, így be van kapcsolva, hátha valami szórakoztatót írnak. De gyakran nem csak azt, de saját chat-et se tudom követni, mikor elkezdenek anyázni. Nem is értem, hogy ha nekem nincs időm olvasgatni azt amit ők írnak, mert a játékra figyelek, nekik honnan van idejük leírni a mondandójukat. 95%-ban csak egymás szidása megy ott is, maradék 5%-ban meg valami olyat amin lehet tényleg nevetni is, vagy egyéb korrekt megnyilvánulás.

    ui.: Nem véletlenül van alapból kikapcsolva. Viszont az jó lenne, hogy akit ellenfél csapat (is) jelent sokat flamelés miatt, attól elvennék a jogot, hogy írjon/lássa all chat-et (örökre).

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Gentlelelele #52563 üzenetére

    De. És mondjuk NA vagy KR szervereken biztos néha hasznos lesz, ha értelmes a csapat egy része (gondolom lehet majd egyesével némítani), de mondjuk EUW-n, vagy még inkább EUNE-n semmi értelme. Több nemzetiség játszik együtt, nem értik meg egymást, míg írásban a rövidítések, és néhány kifejezés használatával elboldogul az is, aki amúgy nem tud angolul. Szóban viszont kell a szókincs, nyelvtan, és ugye a kiejtés.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Jim-Y #52566 üzenetére

    Igen, nyugaton több ember tud angolul, és persze, írásban komminukálni nem nehéz. Na de szóban kicsit más, főleg a lol fő játékosbázisa, a fiatalok (ált. iskola vége, gimi) számára, akik inkább csak tanulják. Annak nincs értelme, ha annyiból áll szóbeli kommunikáció hogy: go baron, get first turret, come gank. Erre az írás és a pingek is bőven elég. Ennél összetettebb mondatok viszont már akinek írásban nem megy, annak szóban még annyira se, és értelme semmi. Főleg, hogy lesz akinek csak a zene szól, ordítozik, hülyeségeket mond és hasonló. Íráshoz meg kell állni, de a beszéd más, ott lehet folyamat hülyeséget tolni. Egyszerűen nem látom értelmét én személy szerint, ha a játékok 10%-án lesz minimális haszna, már sokat mondok.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Beni97 #52579 üzenetére

    Nekem 5 kulcsom van (nem töredék) és 0 láda jelenleg. Nem játszok sok hőssel (lévén messze nincs meg fele se hősöknek), és bár aram-ozni szoktam, de azért ott nehezebb talán S-re utazni. (nincs is sok ismerősöm játékban, hogy együtt tolnánk, és az ő S osztályzatukra kapnék ládát) Szóval nekem az egyáltalán nem csábító, inkább gömböt veszek majd.
    Amúgy most van vérhold is, és ott sokkal gyorsabban összejön jó pár küldi. Negyed óra sincs, passzívan jön az arany, szóval nem nehéz 15k-t össze szedni rajta (~16k jön össze körönként ott). Kill és assist szintén pörög, egyedül a farm ami ugye nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz VitaD5 #52584 üzenetére

    Pontosan. Jelenleg ugye amikor van valami esemény, a weboldalon (is) szerezhetőek idézői ikonok. Na ez ezt fogja kiváltani. Valamint lesznek majd valamennyi időközönként (avagy időszakokon) általános küldetések is (hextech kulcs és láda jár pl. értük). PBE-n látottak alapján hasonlóak lesznek, de kicsit specifikusabbak, vagyis adott hőshöz kapcsolódik majd. Pl.: érj el Leona-val 10 assistot, vagy nyerj meccset és hasonló. Természetesen figyelembe veszi játék, hogy ne kapj olyan hőssel küldetést, ami nincs meg. Most ez a Riven vs Yasuo a bevezetése, éles tesztje a dolognak.

    Ma végre megvettem a Rend gömbjét, és kaptam belőle egy nyamvadt Hóhér Mundo-t. Az egy dolog, hogy nem tetszik, ráadásul 520-as, tehát semmi esszencia nem jár érte, és nem volt mellette más. Ha már rosszat kapok, lehetett volna drága, vagy dobjanak mellé mást is, de így, nagyon csalódott vagyok. :( :W Lehet megejtek egy reroll-t majd, akkor még hasznossá teheti magát. :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Imilenni #52593 üzenetére

    Volt róla nem egy cikk, hogy miért váltottak, és miért kellett elhagyni az régit. Ezek közül egyik se az, hogy az új csili-vili (ez csak szimplán a dizájn váltás része, mint minden programnál lenni szokott). A régit toldozgatni, foltozgatni már nehéz volt, és az új funkciókat nem lehetett volna (vagy csak aránytalanul nagy munkával) implementálni a régibe. Mikor kettő együtt futott is volt olyan ami csak az újban volt elérhető, pl. meccs visszanézés, gyakorlómód. Ezen kívül a most bekerült küldetések se mentek volna ott. Meglehetett volna tenni, hogy marad a régi, de annak semmi értelme. Mi értelme lett volna az új funkciókat behozni, ha az emberek nagy része számára nem lett volna elérhető, mert elvből nem is néznek az új kliens felé? Persze lehetett volna jobb, alaposabb az új kliens elkészítése, minden nagy bugot javítani stb., de ez van. Haladni kell a korral, és a régi kliens csak hátráltatta már őket. A bugokat javítják lassan, de majd fog még jönni új nem kell aggódni. Ha belefutsz egybe jelentsd, ennyit tehetsz.
    Amúgy a nagy bugoknál, ami sokaknál előjön érthető a felháborodás, de vannak apróbb hibák, amiket sokára vesznek észre, vagy majdnem egyedi, ritka. Ezért is kellett a régit kidobni teljesen, mert biztos sokan úgy voltak, hogy belefutottak valami hibába, és eszükbe se jutott, hogy jelentik azt, hanem visszamentek a régibe, és kész. Ez pedig nulla segítség a hiba javítását illetően, lévén el se jut a fejlesztőkhöz, hogy valami nem oké. De mondom, ez ritka eset.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz yabba #52600 üzenetére

    Pontosan, bár ezt mindig felszokták hozni, hogy nem ugyanazok dolgoznak a skineken és a bugok javításán. De persze a vezetőség dönti el, hány ember dolgozik egyiken, másikon (avagy hány embert alkalmaznak adott területre).
    A mondandód végével viszont nem értek egyet. Mármint esport részen valóban jó az, hogy adott hibát ilyen gyorsan orvosolnak (bár nem tudom ez tényleg gyors-e), de ezért is nézik le sokan az esportot. Egy foci meccset nem állítanak le, mert bugos a labda. Itt viszont és más esport játékoknál is minden technikai hiba (szoftveres és hardveres), ami miatt azt újra kell játszani, vagy csúszik, szünetel ciki. Ilyen hibáknak nem lenne szabad létezniük, ha valóban komolyan akarják magukat vetetni, mert mi, akik értjük ezeket a dolgokat (részben) megértjük, elnézzük, de egy laikus ember, akik felé terjeszkedni kéne, nem fogadja el.
    Szóval emiatt tényleg érdemes lenne több energiát fektetni a különböző hibák javításába, főleg az ilyen évekig jelen lévő karakter bugokra.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Talán valakinek hasznos infó lehet, hogy ha egy küldetést határidejének lejárta után teljesíted, de mikor belépsz meccsbe még nem járt le, akkor is megadja.
    Tegnap kaptam egy nyerj meg egy ARAM-ot küldetést 18:45-kor. Persze pont ilyenkor kapom, mikor max. 3 fér bele az időbe 8ig. Ahogy az ilyenkor lenni szokott, első 3 meccs bukta, és határidő vége előtt 7 perccel nekifutottam még egynek, ami bár win lett, de ugye 8 után fejeztem be. Ennek ellenére megadta a küldetést és a zsetonokat. Amúgy abban a hitben voltam, hogy nem számít mikor kezded, hanem az a fő, mikor végzel vele.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Közeledik az új hős. Kiszivárgott egy videó róla, ez alapján nem olyan mint amit pár hete egy leak leírt, szóval sajnálatos, hogy kamu lehetett, így nem jön Pool Party Ahri se. :O Na de az új hős, kissé Hecarim szerű azzal a nagy kaszával, és kezdő helyen formot tud váltani. Sok mindent ennyi alapján nehéz mondani, érdekes lesz. Kicsit fura, hogy nem teaser jött ki, hanem már egy ilyen in-game videó, így lehet ma többet meglátunk belőle PBE-n. DE eddigi hősöknél azért valami kis teaser mindig kijött PBE bemutatkozás előtt 1-2 héttel, vagy legalábbis napokkal. Persze pont múlthéten volt kis cikk amiben meglett említve az új hős, de ott az a szem valami ragadozó állatot sejtetett, nem egy ilyen embert. Bár az alakváltás stimmel.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz yabba #52620 üzenetére

    Akkor már sokkal jobban jártál nálam. Az a 100 token még egy 3. gömböt eredményez, ha szorgalmasan csináltad questeket. (bár nem tudom biztosra, mivel nekem néha adott 20 zsetonos questet is, vagyis azokon a napokon 30 jött össze) A Renekton skin is 975, tehát több esszencia, ha szétbontod. Simán elcserélném veled Mundo skin-re, már csak emiatt is. :U
    Ma meglett második gömbre való, ez már sokkal jobb lett. Ebben volt Freljord Ashe, bár ez is 520-as, de legalább jobban tetszik, bár ezt se váltom ki, mivel megvan rá Project skin. Viszont volt mellette 80 token, tehát ha jó a matekom, még pont kijön majd egy gömbre való. 30-án ér véget event, tehát még pont 3 nap, ami minimum 3x20 zseton. Azért abban is lehetne mondjuk 700 zseton, vagy 2 Gemstone, vagy Hextech Annie töredék. De már egy jó féle legacynek is örülnék majd. (pl. Winter Wonder Orianna vagy Snow Day Syndra, esetleg Annie in Wonderland)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Jim-Y #52638 üzenetére

    Aztán ott van rögtön a kommentek között egy olyan, aki pont hogy azt írja, hogy EUW játékosok jóval toxicabbak. Illetve mivel több ember, illetve jobban tudnak angolul ezért sablon flame helyett változatosabban szidják egymást. Nem tudom, én csak EUNE-n játszom, de szerintem akkora nagy különbség csak nincs két szerver között. Illetve ha valaki EUNE-n már kivan a toxic, unskilled játékosoktól, és átmegy EUW-ra, lehet belelátja nagyrészt azt, hogy ott jobb a helyzet. Az ilyen "átmentem pár napja/hete és mennyivel jobbak ott" stílusú posztok értelmetlenek. Valós összehasonlításhoz az kell, hogy mindkettőn több száz meccsed legyen, ilyen összehasonlítások meg nem szoktak nagy különbséget kiemelni.
    Ha kezdenék második accot biztos EUW-n lenne kíváncsiságból, de migrálni soha nem fogok.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #52641 üzenetére

    Ahogy írtam, a mérvadó összehasonlítások, amik több száz meccs alapján születtek nem emelnek ki nagy különbségeket (legalábbis amiket láttam). Ami nálunk a toxic lengyel, ott francia. High elo-t szokták kiemelni esetleg, mivel a profi(bb) játékosok ott játszanak, de hát az valljuk be kevesebb embert érint. Ha átmegy egy bronze/silver játékos ott se fog hirtelen divíziókat ugrani.
    De részemről zárom témát, hiszen tényleg nincs saját tapasztalatom, csak amiket másoktól olvastam. Ahhoz viszont tartom magam, hogy az ilyen pár napja átmentem és hű de jó nem mérvadó. Az meg elszomorít, hogy Balaton/tenger példát hoztál, mivel egyikhez se volt még szerencsém. :( :DDD Az ország másik feléből valahogy sose jutottam el oda 27 év alatt. :O

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Gentlelelele #52643 üzenetére

    Én már reportoltam majdnem egy tucatot, de még soha nem kaptam visszajelzést rájuk, hogy lett volna valami. Közös jellemzőjük mostanság, hogy mid-re mennek valami lövésszel (auto attack csak elvisz valakit), megállnak külső torony alatt, aztán amikor odaér minion wave velük kijönnek, majd össze-vissza tolják abilityket. Chat-re, pingre nem reagálnak, szoktam is írni mikor kiakad valaki, hogy mit csinál, hogy ne is írjon neki, csak reportolja, mivel bot. (erre csodás angol képességeiket megcsillogtatva beírják, hogy igen, ez egy bot game :W )

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz hugi0 #52648 üzenetére

    Hát ezt biztos nem hagyják így. Vagyis nagyon remélem. Vagy a külső falat veszik ki az átjárható objektumok közül (lévén azon nem jutsz úgy át sehova, nincs túloldal), vagy csökkentik az időtartamot amit egy falban tölthetsz. De ez így ebben a formában gáz.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Ez az új honor rendszer tetszik. Valahogy rávesz engem arra, hogy többet játsszak szokásosnál, mivel jutalmazva érzem azt, hogy a csapatért teszek. Gondolok itt hősválasztásra (hiányzó szerep, nem ösvény, mint tank, ap vagy ad betöltése), és a csapat segítése játék közben, amit értékelnek is. Ma 5 meccset mentem, kétszer kaptam 1, és háromszor 2 kitüntetést, ez egész jó arány. Eddig egyszer futottam bele olyanba aki "honor me"-t spamelt játék közben, de elég gyenge Nunu-t tolt és senki nem jutalmazta, sírt is meccs után a chat-en. :DDD A réginél jó volt, hogy több embert is jutalmazhattál, de itt legalább nem felejted el. (kivéve ha meccs végén rögtön kiugrassz szobából)
    Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy a szint lépés mi alapján történik, mennyiség vagy arány? Tehát aki sokat játszik, de átlag 1 kitüntetést kap az előbb juthat fel, mint aki fele annyit, de átlag 1,5 kitüntetést?

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz marked one94 #52662 üzenetére

    A telekomnál talán a legnagyobb a szórása ennek, hogy mennyire jó. Más-más területen más-más technológiával szolgáltatnak netet (optika, koax, adsl, vdsl, bonding), így valakinél probléma mentes, másnál meg borzalmas a stabilitás. Egyébként ha a játék laggol, és csapattársak nem panaszkodnak a latency miatt, egyértelmű, hogy a net a ludas. Nekem is voltak rövidebb időszakok amikor minden harmadik meccsen előjöttek lag spike-ok, de szerencsére hónapok óta semmi probléma. (kopp-kopp)
    Irigylem azokat akik válthatnak, válogathatnak. Nálunk vagy telekom DSL (bonding-al akár 50 is, ha szerencsés az ember), vagy vezeték nélküli, ami minősíthetetlen szerintem, hiába olcsóbb kicsit.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz lapartman #52667 üzenetére

    Nekem elég sok skin shardom van most, nem töröm be őket amíg nincs mit kivenni, még ha tudom, hogy úgy se fogom kiváltani őket. Eddig csak Pool Party Fiora-t és Star Guardian Jinx-et váltottam ki. 1820-as skin shardom van még Anivia-ra és Vladimire-re, max. előbbit váltanám ki, de annyira azért nem mozgat. DJ Sona-t nagy örömmel nyitnék. :U Bár nekem sincs meg a hős, de amúgy szeretem, és el lennék vele amikor supportnak hív be.
    Amúgy annak ellenére, hogy mikor elkezdtem játszani már benn volt a hextech, én is sok skin-t vettem, nagy többségében sales-en, hármat fullos áron, így mostanra azért elég kevés skin van ami nagyon kéne. Blood Moon Diana-t veszem majd júliusi early sale-ben, illetve majd ha lesz Dark Star Orianna-t, és továbbra is várom nagy szeretettel Star Guardian Syndra-t (ha jön), és Pool Party Ahri-t. :DDD (ez utóbbi nem túl esélyes, mert az ő leakje már bebizonyosodott, hogy pontatlan új hőst illetően)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz SkiDev #52678 üzenetére

    Nem hinném, hogy bármi is lesz velük, de nyugodtan kivárhatod utolsó napot, hátha. Nekem utolsó küldetésekkel még pont meglett egy gömbre való, amiben volt még 20 zseton, na az pont nem váltható be semmire, esszencia lesz. Lehetett volna mondjuk legalább akkor narancs esszenciára váltható ez a zseton.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52683 üzenetére

    Ez sajnos ilyen, neked kell gondoskodni a stabil net kapcsolatról. Ha lag vagy szakadás esetén elnézők lennének, akkor mindenki ügyeskedne aki leavelni akarja meccset. (elindít valami letöltést, vagy kihúzza net kábelt) Ha van lehetőséged, nézz körül más szolgáltatóknál mi a helyzet, vagy csak ellenőrizd a hálózati eszközöket, és lőj ki mindent ami használja a neted játék közben és nem szükséges.
    Közben látom írtál, szóval ha már sokat jelentetted hibára, és megtudták mindig oldani ideiglenesen akkor van megoldás. Járj nyakukra, mást nem tehetsz. Tudom alap kérdés, de routert/HGW-t szoktad restartolni ilyenkor? Ha más nem, akkor mindig indítsd újra mielőtt leülsz játszani.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz SkiDev #52692 üzenetére

    Rangokat nem szoktam nézni, szóval azt nem tudom megerősíteni, de ha valaki mid-ért kuncsorog, illetve "don't ban yasuo" és társait spammel, akkor tudom, hogy tőle nem várhatunk semmit. Az ilyennek semmi csapatjátékos képessége nincs, és 3 perc után már flamel. Persze akad nagyon ritkán ilyenből is kivétel, aki tényleg hozza is amit kell, de a többség nem ilyen.
    A hősök pedig valóban úgy tűnhet, hogy így oszlanak meg: ha enemynél van akkor carry, ha nálunk akkor csak feedel, de szerintem ez ugyan olyan mint a mindig nálunk van afk meg noob: a nagy számok alapján kb. azonos az arány.
    Lazán kapcsolódik ide, de én még ARAM-on nem láttam nagyon értelmes Rengar-t. Persze nem ő választja, de kb. használhatatlan, bokorban camp-el, és kiugrik meghalni néha, szerencsés esetben elhoz 1 embert előtte. Két kivételt láttam eddig: haverom aki plat5 volt tavaly és Rengar main, ő nem is csoda, hogy lehozza, illetve tegnap poroking-en volt enemy-nél egy egész ügyes. Bár full tankra épített, így nem tudott kiszedni senkit egy pillanat alatt, de Nautilus-al mindent el kellett tolnom rá (passzív, hook, ulti), hogy ne zavarja a carry-jeimet. Bár megtörte a sorainkat kicsit, hogy vissza kellett fordulnom rá, de szerencsére az ő csapata nem mert addig kezdeményezni, így lehoztuk végét. És ennél a meccsnél jött ki az, hogy az új honor rendszer hiányos kicsit: csapatunkban én és Lux hoztuk le meccset mindenki szerint, mert nélkülem meghaltak volna, de Lux nélkül nem lett volna elég sebzésünk, viszont a kitüntetések megoszlottak, illetve én szívesen honoráltam volna enemy Rengar-t is, de már ezt se lehet. :(

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52696 üzenetére

    Az a 10/9 azt jelenti, hogy te nem vagy az. :DDD Nem kell izgulni, biztos lesz rosszabb széria, de nagy számok akkor is melletted állnak majd, ha csak nem lesz kedved neked is ezekkel próbálkozni, mert akkor becsúszhatnak rossz meccsek. Hullámosan lehetnek ezek, nekem is volt pár hete egy 1-2 hétig tartó lose sorozatom, ahol tényleg minden 3-4. meccset sikerült csak nyerni, de most hétvégén pl. 8-ból 1-et vesztettem csak. Majd lesz sírás hamarosan. ;]
    Ugyan így lehetne nagyobb arányban időszakosan afk/feeder/noob csapattársak itt is, ott is, de hosszú távon akkor is kiegyenlített a dolog (illetve fokkal jobb javadra, ha te nem vagy az).

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz hugi0 #52764 üzenetére

    Én végignéztem és tényleg nagyon kemény volt! :C Sok gyönyörű mozdulat volt, lehet többet kéne néznem a keleti csapatok meccseit.
    Egyébként megint eszembe jutott (mivel itt is szerepeltek), hogy milyen rég volt már ingyen heti hős Taliyah meg Kled. Azt hiszem 1-1x voltak csak elérhetőek, míg Camille aki utánuk jött már volt legalább kétszer emlékeim szerint. Aurelion Sol meg aki bár kicsit régebben kijött vagy 4-5x. Pedig jó lenne előbbieket újra kézbe venni kicsit.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz hugi0 #52766 üzenetére

    Nem, előzőbe is véletlenül futottam bele yt-n. Alapból twitchezni este szoktam, akkor meg már EU utolsó meccsek, NA meccsek mennek, így el szoktam kerülni délelőttönként a LPL, LCK meccseket, visszanézni meg nem szoktam általában, mivel videó hosszából, vagy számukból már kiderülhet mennyi lett eredmény, avagy meddig tartottak.
    Amúgy ehhez a smurf témához van ötleted, mivel lehetne megoldani? Nem kötekedés, csak érdekel, szerinted mi lenne jó? Én gondolkoztam témán, de nincs semmi megoldás rá fejemben, és a bannolásuk nagyon drasztikus lenne. Már maga az, hogy kiszűrjék, hogy ki az onnantól, hogy tiltottá tennék lehetetlen lenne szinte.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz PuMbA #52771 üzenetére

    Valóban, ezek járnak leavelésért OW-ban rankeden (függetlenül, hogy internet ment el, az áram, lefagyott a játék/gép és nem tudtál visszajönni):
    10 minutes
    30 minutes
    2 hours
    8 hours
    24 hours
    Season Ban

    Each comes with a 50 SR penalty

    Ez rankedre szól csak, nem tudom normál játéknál is van-e hasonló, nem játszom OW-t.

    "This means if you rage quit once, lose your internet 3 times, and lose power twice in a season you get a season long ban." "If you do not have a stable internet connection, no matter how unfair it feels, you SHOULD NOT PLAY COMP." - Erről lehetne egy sort vitázni mennyire fair, bár ez a 6 alkalom simán összejöhet bárkinek. Magyarán itt akinek 5 alkalommal összejön valahogyan, akár szándékos kilépés, akár elmegy az internet vagy az áram, be lehet fejezni rankedet arra a szezonra. :U (feltételezem a szezon ban azt is jelenti, hogy nullázák elért eredményét)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52774 üzenetére

    Tavaly Teemoing alatt megkaptam saját boltba 70% kedvezménnyel Firecracker skin-el, így akkor vettem meg. IP-ért valószínűleg mai napig nem vettem volna meg, még lévén nem vagyok adc main. Azóta nyitottam rá egy Star Guardian skint is, és egyik kedvenc adc-m lett Ashe és Sivir mellett. Howling Abyss-on tényleg elég OP tud lenni, ha nincs rajta focus, bevédik, és beindul a passzív attack speed megállíthatatlan.
    Én jobban szeretem az ilyen "ne ölesd meg magad, és auto attackold le enemy teamet late game-ben" típusú adc-ket. Lucian-t és Ezreal-t is csípem, ha ingyenesek mindig megyek velük 1-2 kört, de nem tudnék velük kompetitíven (ide értve rendes normál) játszani.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Új skinek jönnek: Omega Squad Twitch, Tristana, Fizz és Veigar. Mindegyikhez lesz chroma is, ahogy a már bennlévő Omega Squad Teemo is kap. Kisebb meglepetés lett számomra, hogy ezek jönnek, és mennyire hangulatos, jó skineknek tűnnek. Bár a korábbi leaken Tristana kivételével a többiek szerepeltek (így arról a listáról már csak Star Guardian Syndra és Ezreal nem mutatott magáról semmit, valamint az Evelynn rework, de az már tudjuk, hogy jön). Erős lesz ez a 7.15 is akkor, Urgot rework, és 4 király skin, Kayn pedig kit érdekel? ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt


    Tudom sokaknak a ranked penta számít csak pentának, vagy legalább normál, de most ez jutott, és mivel ez az első pentám kedvenc hősömmel, így is feldobta a napom tegnap. :DDD Top dmg, MVP minden járt hozzá. ;]
    Hozzáteszem nem volt nagy cucc, 3 ultra low hp-s enemyt ultival ks-eltem, aztán a Jhin-t próbálták begyűjteni előlem, de a heimert már meghagyták.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz yabba #52803 üzenetére

    Minden nap egy vs MI meccsel kezdem a lol-os napom, és gyakran belefutok én is ilyen botok-ba. Régebben mintha legalább észlelte volna a bot, hogy más is van a lane-en (mid-en) és akkor nem oda megy, de mostanában nem, makacsul ott marad, majd első halál után top-ra is belátogat, aztán mid és top közül válogat hol döglik meg. Bejön Janna-val, és bemegy torony alá auto attackolni a tornyot, vagy enemyt. Szorgalmasan reportolom őket, de még egy visszajelzést se kaptam, hogy bannolták volna illetőt.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jerry311 #52813 üzenetére

    Pontosan, ki lehet használni őket ilyen formában. Előre mennek, botok kitolnak rájuk mindent, utána te nyugisabban tudod őket leszedni. Ma is egy Janna jött mid-re, a Lux vadul pingelt, írtam hagyja, az egy bot, így inkább lejött bot-ra segíteni nekem. Betoltuk, majd átmentem mid-re, megvártam míg a Janna a torony agrot magára szedi, majd torony alatt kiszedtem Veigar-t, közben a Janna meg executed lett. Élő pajzsnak megfelelnek. :U
    Botrányos, hogy bot meccsen botok ellen mentem bot-on, és nálunk is volt egy bot.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52822 üzenetére

    Nem néztem élőben, visszanézve a Vladimir knockup-ra gondolsz? Bár valóban hiba, de ez nem igazán orvosolható pillanatok alatt, max. ha blitz-et kitiltanák, tehát elejétől kezdik pick&ban fázist is. Nem program hiba, rosszul van leprogramozva, nem ugyanaz. :P Gondolom megkapja a knockup effektet már előre (behúzás után tolta el a W-t), így hiába ment át tócsába, így is fellökte késleltetve. Következő patchban biztos orvosolva lesz.
    Bezzeg nekem sose ment így múlthéten mikor ingyenes volt, hiába rántok blitz-el, és tolom el az E-t, néha ki tudtak csúszni. Lehet előre be kéne tolnom az E-t, na de az mana. :U Mai aram-on is volt egy blitz, odament bokorhoz, tolt egy Q-t, misselt és beírta afk. Persze poén volt, de amúgy tényleg elég ritkán és szarul hook-olt.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52827 üzenetére

    Howling abyss-on nagyon unbalanced ő és Brand is, nálam insta bannok voltak Poroking alatt Teemo mellett (neki is jól jön, hogy egy ösvényt kell tele gombáznia csak). Persze személy szerint Veigar-tól én nem félek annyira, de sajna a csapattársaim mindig belemennek falba ha rájuk dobja a ketrecet. Én vígan kikerülöm abban is a W-t, akkor gáz csak ha valami papír hőssel vagyok és közben rám futnak. Egyébként vicces az is, hogy Shyvana-val voltam múltkor, és volt enemynél Veigar. Ultim ugye nem megszakítható, nem megállítható, tehát a ketrec falán át is rájuk tudtam ugrani, DE ahogy átalakultam már kábítva voltam. Kicsit meglepődtem ezen, hogy miért nem ment ki a W-m és E-m, azt hittem immune vagyok átalakulás alatt a cc-kre. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52862 üzenetére

    Google első találat szerint olyan ~30 mb meccsenként. Az mondjuk mosolyt csalt arcomra, hogy valaki azt írta, hogy a telepítésen és frissítésen kívül csak maga a játék nem használ adatot, legalábbis az alapján amit ő tud erről. Valaki felvilágosíthatta volna, hogy ezek szerint semmit nem tud az internetről, illetve az online játékokról. ;] De az értelmes válaszok 20-30 és 20-40 mb-ot írnak, tehát a 30 valid érték.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #52864 üzenetére

    Az online játékok nem szoktak sok adatot forgalmazni, csak bele kell gondolni: ez idement, ez elnyomta ezt, ennek ennyi hp-ja maradt stb., ezek megjelenítése pedig már a te kliensed végzi. Régebbi játékoknál még feltüntették, hogy mekkora sávszélességre van szükségük, ez pedig 512 kbps, vagy max. 2 mbps volt, ma se több igazán. Nem is ez a szűk keresztmetszet manapság se, hanem a latency, amire káros ha túl sok eszköz túl sok kérését kell teljesítenie a hálózatnak.
    Volt egy ismerősöm, aki anno egy 3 GB-os mobilnet csomagot használt, és csak böngészéssel meg wow-al benne maradt a havi keretbe a hónap nagy részében. (én bele őrülnék abba, a mobilomon wifi-n keresztül elforgalmazok havonta 30 GB-ot, igaz sok streamet nézek rajta)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Én csendben tiltelek már pár hete, csak nem akar megszűnni a pech szériám ARAM-on. :DDD Igaz a 143 win-re csak 145 lose jut, de hetekkel ezelőtt még egy tucat volt a különbség a win javára.
    Mai 3 meccs mind lose lett, bár utolsó kettőt így is élveztem.
    1.: Caitlyn-el, 3 lövész, 1 assa és egy Taric nálunk, enemy Yi lazán tolt egy quadrat, miután a Taric féltávnál inkább a kezdőn maradt (afk). Eszembe jutott, hogy pár napja nekem Yi-vel nem sikerült elérnem semmit, persze ott az enemynél 2 tank, 2 bruiser és egy Vayne volt, ahogy bementem Vayne-re, már kaptam is cc-ket, néha sikerült flash-el kijutnom, hogy kicsit arrébb dögöljek meg. :U (persze régen volt már pentám Yi-vel itt, szóval tudom, hogy csak egyszer kell jó helyzetet találni vele és ggwp)
    2.: Shyvana, megpróbáltam mindent, de kidöglöttek körülöttem a többiek mindig, szenvedés volt. Eszembe jutott, hogy 5x kapok Shyvana-t itt, mire egyszer egy értelmeset, pl. Lux-ot sorsolna a gép. Na de itt meghallotta a riot a szavam....
    3.: Lux, egész optimista voltam, de sajna nem jött össze semmi itt se. A Gnar felfedezte, hogy engem kéne védeni és akkor win, de addig se azzal volt probléma, egyszerűen enemy teamcomp jobb volt, tehetetlenek voltunk, sok buta apró hiba. Végül ez is lose lett, és külön ciki, hogy enemy trynda a meccs feléig afk volt. Hiába a fancy dmg, a "remek" kda tőlem, ha enemynél 2,5 ilyen volt (az Ashe-ük sokat halt, de sokat is ölt).
    Majd talán holnap sikerül legalább egyet nyerni, de az a fő, hogy élvezzem, bár nem könnyítik meg a dolgom. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz SkiDev #52893 üzenetére

    Én bár csak ARAM-ot tolok mostanság, és nekem is sokkal több lose van, de nincs olyan kiemelkedő oka a vereségnek soha. Vagyis nincs feeder, se afk nagyon, egyszerűen az enemy teamcomp jobb, vagy szimplán nem jön össze semmi, nincs csapatmunka. De nem tudnám ráfogni soha 1-2 emberre, hogy ő miattuk vesztettünk. De én csak egy vagyok a sok játékos közül. ;)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52896 üzenetére

    Nem is azt mondtam, hogy nincsenek feederek, vagy afk emberek, hanem nem tudom ezzel a többiekre ráverni, hogy rajtuk megy el. Akadnak, nálunk is, enemynél is, sőt, múltkor Yi-vel én feedeltem, mivel tehetetlen voltam. (sajnos nagyon beakartam menni ölni, esetek 90%-ban inkább passzív vagyok ha kockázatos, itt nem voltam) Hanem tényleg a vesztes meccsek többsége azon megy el, hogy az enemynek jobb a csapat összeállítása, ami ugye random (csak most sajnos nem a javamra jó ideje). Egyébként aram-on tényleg nem érdemes tiltelni, ez is egy fun játékmód, ritka, hogy 2-nél több ember kap olyan hőst akivel lvl5 legalább, tehát nem várható el a profi használata a hősöknek. Ezért is szeretem, mert kevesebb a flame, mivel ezzel a többség tisztában van, elnézőbbek egymással.

    Yodamest: Rossz a link, legalábbis nekem trükközni kellett, hogy behozza videót. Ha akadnak majd még szép megmozdulásaid, most indult el második szezonja a Top 5 magyar megmozdulás sorozatnak. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz yabba #52902 üzenetére

    Menet közben senki nem látja át a teljes harcot szerintem, ahhoz nagyon profinak kell lenni, hogy mindent követni tudj. Az a fő, ahogy írták fölöttem, hogy a saját dolgoddal tisztában legyél, és azt végrehajtsd. Már töltőképernyőn láthatod ki az akiket egy nagyobb csapatharcba eltudsz (vagy el kell) kapni, illetve mely hősök lehetnek problémásak (cc-k vagy exhaust, és hasonló miatt). Szerintem igazából sok gyakorlással lehet fejlődni TF-eket illetően, előbb-utóbb ráérez az ember, a fő, hogy gondolkodj előre, ne ész nélkül ugorj be a harcba.
    Most ennél a videónál is, az Ekko zónázás nem cassionak szólt, azért került ilyen mélyre, hogy ha menekültek volna akkor is benne legyenek (avagy csak előre tudjanak kijönni belőle). Az, hogy a cassio is benne ragadt a saját hibája volt, az a flash pedig értelmetlen volt tőle, ha eszébe jutott volna, hogy Camille ulti még benn van, és az exhaust miatt úgyse tudta volna lefutni (csúszni ;] ) őket, nem nyomta volna el, pánik flash volt.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz hugi0 #52908 üzenetére

    Hajnali 3 volt ott mikor írtad (jelenleg 6 óra), szóval nem hinném, hogy live, főleg mert a közvetítés címében is ott van a 18/7, vagyis tegnapi. Szokták ismételni a live-okat, múltkor ment a Rift Rivals, majd fél óra múlva Faker live ment, kicsit se furcsa. :U :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Jó hír azoknak akik hozzám hasonlóan rúnákat vennének, de nem tudják mi lesz a kárpótlás. Nos, bár még szeptemberig várni kell arra, hogy mi lesz a kárpótlás az évek alatt beszerzett rúnákért, de minden 2017. május 30. után vásárolt rúna ára az előszezon során 100%-ban visszajár majd. Tehát aki most akar rúnát venni, nyugodtan tegye meg, mert vissza fogja kapni az IP-t érte. Viszont még az új rúnák bevezetése előtt valamikor drasztikus mértékben csökkentik majd a jelenlegi rúnák árát, ezekre már nem lesz érvényes ez a visszatérítés. (ezt mondjuk nem értem, mi értelme, bár lehet a 2. szintű rúnákhoz hasonlóan ezek is 1 IP-be kerülnek majd arra a rövid időre)
    A rúna oldalak viszont megmaradnak, nem lesz értük kárpótlás, ugyanúgy használhatóak lesznek, annyi különbség, hogy meccs előtt lehet a rúnákat változtatni majd. (szintén elég értelmetlen szerintem, de oké)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52919 üzenetére

    Ezt én se értem, ki fog ezután 6300 IP-t adni egy oldalra (vagy karácsonykor kettőre), hogy meccs előtt megspórolja annak a 6 rúnának a kirakását. Persze aki tele van IP-vel, mert megvan már minden hős, és nem tudja mire költeni rákölti. Nekem csak 4 oldalam van, ebből 3 lesz a gyakran használt hősöknek összeállítva, egy pedig arra, ha mással megyek, vagy más kell rájuk.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #52928 üzenetére

    Azért a wow-al nem lehet ennyire könnyen összehasonlítani. Ott aki egy legendary itemet, vagy bármilyen tárgyat megszerez, az tisztában van vele, hogy pár hónap múlva már csak helyfoglaló, vagy egy emlék lesz. A rúnáknál viszont nem tudhattuk, hogy végül átalakulnak, és kuka. Bár a rúnákért jár kárpótlás (persze aránytalanul), és a rúnaoldalak megmaradnak, szóval nem teljesen kuka az egész. Én már megbékéltem vele, de nekem csak 2 plusz oldalam van, és a rúnákat kihasználtam (ez is egy szempont), illetve amiket most fogok még venni, azok árát visszakapom. De teljesen érthető, ha másokat érzékenyebben érint, főleg ha ennyit áldoztak rá.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csipszikutya #52931 üzenetére

    Én értelmezésem szerint ezek a kettő vegyítései lesznek, azaz a rúnaoldalak megmaradnak, előre elkészíthetsz annyit ahány oldalad van, de meccs előtt módosíthatod őket, vagy készíthetsz újat. Ezért is fura, mert aki nem akar költeni, és most van 2 rúna oldala, ezután is ennyi lesz, és így minden meccs előtt elkészíti magának arra a megfelelőt. De aki már tele van rúna oldalakkal, azok pedig elkészíthetnek előre többet, de szintén lehet meccs előtt készíteni. Tehát, megér-e bárkinek 6300 IP-t, vagy megfelelő RP-t az, hogy meccs előtt megspórolja azt a pár másodpercet? Illetve többször 6300 IP, vagy megfelelő RP, hogy a legfőbb hősosztályait lefedje.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #52991 üzenetére

    Ilyen esetben a többiek segítsége szükséges, 4 warddal le lehet fedni a jungeletek bejáratait, így ha van minimap awarness akkor látható, mikor támadhat. De persze ehhez kell, hogy akarjanak segíteni neked csapattársaid, és vegyenek control wardot ők is. Utólag, meg kívülállónak persze könnyű okosnak lenni, valószínűleg én is megszívtam volna, de hátha jövőben ez segít. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #52993 üzenetére

    A ward nem ad sebzést. ;] Én mindig veszek, aztán következőleg ha hazamentem újra, majd bosszankodok, hogy nem tudom lerakni az újat, mert a régin hiába ment már át 3x enemy 15 perc alatt a river közepén, nem szedték ki, és közben áll a gold nálam, mert nem tudom a második részét megvenni a következő tárgynak, a nagyra pedig nincs elég goldom még.
    Az meg a másik vicces eset, mikor supporttal lerakom összes wardom (nem csak bot-ra, hanem mid-re, saját jungelbe is) és abból az egy bokorból ugrik elő enemy amit nem wardoltam, és noob support, no ward (természetesen az adc sajátját nem rakta le, mert nem az ő dolga).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #52996 üzenetére

    Persze tudom ezt, csak nem szeretek pazarolni, még ha csak 75 gold-ról (illetve levonva ha van eladási ár) van szó. Nálam mondjuk nincs éles határ, de ha valami komolyabb itemtől veszi el a helyet, én is eladom szó nélkül.
    Ebből is látszik mennyivel kevesebb gondja van azoknak akik nem törődnek ilyenekkel. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #53003 üzenetére

    Ezt nem igazán értem, a régi és az új kliensben is megnézhető nagy méretben a splashart-ja a skineknek (réginél volt a thumbnail jobb felső sarkában kis info gomb ami felhozta nagyba, az újban nem tudom van-e ilyen, de a hősök adatlapjáról megnézhető összes skin). Vagy ha az in-game kinézetre gondolsz, az mondjuk tényleg bekerülhetne (nem gagyi 3D forgatható előnézet, mert néhány skin kinagyítva bűn ronda). Skinspotlight videók vannak mindegyikről, akár azt is fel lehetne karolni, és esetleg linket dobni a kliensen belül a hozzá tartozó videóhoz. Vagy ahogy vannak most is hősök képességeiről kis videó a játékban, ugyanezt lehetne megnézni skinenként is, plusz az extrák ha vannak (recall, taunt és egyéb animációk, effektek).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz stefyY #53014 üzenetére

    Gratula! Napi hány meccset tolsz? Csak azért kérdem, mert péntek óta facebook csoportban is megjelentek az ilyen lvl3-as honor képek (mondjuk már ott unalmasan sok), és kíváncsi vagyok mennyire függ össze a játszott meccsek számával. Bár biztos más is közrejátszik, mert nem hinném, hogy ilyen sok ember ugyanannyit játszik szinte, akkor lett volna korábban is már olyannak aki extrém sokat tol.
    Én már magamnak is megadtam volna, minden meccsen kapok legalább egyet, de hát ez a napi 2-3 meccs úgy néz ki kevés. :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz stefyY #53016 üzenetére

    Akkor olyan napi 5. Nem aggódom, hogy nekem nem lenne meg, biztos úgy van ez kitalálva, hogy lvl3 mindenkinek aki napi szinten játszik meglegyen szezon vége előtt bőven, és csak az ragad meg lvl2-n vagy csúszik alá, aki kapja rendszeresen a reportokat. Majd a lv4 és lvl5 lesz érdekes, főleg így, hogy most a szezon fele áll csak rendelkezésre. Ezekhez tuti kell a sportszerű játék, adj és kapj is bőven. Előbbit én teljesítem is, mindig oda adom valakinek, bár párszor húzom a számat, vagy nem tudok dönteni, mert szívem szerint senki nem érdemli meg (rajtam kívül). ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák