Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Sordoran #45521 üzenetére

    Na akkor shyv-re adhatsz pár tippet. Most ezt próbálgatom, de nekem annyira nem adja.
    Hiányzik a cc. Mindenki elugrik elmászik elcsúszik előle. Frozen mallet kell neki. De akkor is range-be kell érni az ellenhez hogy legalább az első basic attack-ot beleverhesd, aztán nyom egy teleportot, te meg kergetheted fél pályán keresztül.

    Kindreddel kite-olni kell, vagy 650gold után hazamész. Annyira nem szeretem. Jungle-hez burst dmg kell. Diana, eve, rengar. Persze nem feltétlenül. Pl ott a vonat: heca.:)

    Nem tudom hogy shyv-et nerfelték e. Régebben mindig insta bann volt, én meg nem is próbáltam mert túl op volt. A nagy sárkány bejött, széttépett mindenkit, ennek mi értelme.
    De most valahogy nem ezt látom mikor az én kezemben van.:) Team fight-ban is nehéz vele, mert akit ütni szeretnél ahhoz tuti hogy nem férsz hozzá (ha csak a repüléskor nem sikerült elkapni.

    A Dmg-e persze elképesztő. Dariust úgy tépte szét hogy meg se röccent a hp-ja. Csak az ellen se hülye. Az első ilyen "alázás" után már nem kóricálnak solo-ban, úgy meg már nehéz.

    (#45522) Yodamest:
    Na az volt a második amivel nem tudtam mit kezdeni, első próbálkozásra.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák