Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz saelin #45518 üzenetére

    Beszélnek, csak ritkán. Tegnap került pont elő a NA LCS-ben, azt hiszem a TSM vs. Immortals meccsen pickelték az immosok, és aláztak vele. Valóban jó hős, és büntet. Persze mikor pickelték top-ra mindenki a chat-en fikázta, hogy ez mégis mi? Aztán elhallgattak mikor hármas gyilkosságot toltak vele. :DDD
    Persze tudom nem összehasonlítható a profi meccsek ahol összhangban mozognak, de azért sima 1v1-ben lenyomta ellenfelet, majd 3 TSM-es elől sikerült elmenekülni 10% hp-n, segítség nélkül, az művészet. Közben immo elhozta a Baront a térkép másik oldalán, míg ők a kiscsajt kergették. :U

    Más téma: megvettem Kindred-et, hogy legyen még jungle hősöm, de early game-ben szenvedek vele. Hozzá szoktam Shyvanna-hoz, aki azért tankosabb, közelharcos, szóval simán állok a szörnyek pofájában és ütöm őket. Így egy kör alatt (saját jungle egyik végéből másikba) elhasználok 2-3 potit (lvl19, szóval még kell rúna és mastery). Kindrednél viszont ezt nem tudom megcsinálni (solo queue, szóval segítséget nem is kapok gólemeknél). Nekem kell gyakorolni kite-olást jobban, vagy mindenképpen kell segítség első szörny csomóhoz ezzel?

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák