Új hozzászólás Aktív témák

  • Silvirenzo

    csendes tag

    BUÉK Mindenkinek!

    Van egy Samsung UE40EH6030 LED TV-m, és az a problémám h a led megvilágítás miatt középen végig egy csíkban illetve középen függőlegesen egy csíkban a kép feléig világosabb a kép mint a többi részeken!

    Erről csatoltam is egy videót és képeket! Egyébként filmezés közben szinte alig észrevehető viszont ha sötétebb a környezet akkor már látszik! Ha a háttérvilágítást maxra állítom (20) akkor nagyon látszik 12-14en szoktuk nézni, na ott csak sötét helyeken látszik, nem is annyira zavaró senkinek a családban sőt többségük nem is látja csak ha felhívom rá a figyelmüket engem viszont még így is zavar! 7-esre levéve már nem látszik semmi a hibából, viszont 7esen már annyira nem világít a tv h szinte nézhetetlen!

    http://www.youtube.com/watch?v=KQgKPa3QRXY

    [L:/dl/upc/2013-01/05/416144_olonyivad4tbopdb_p1050380_3.jpg](IMG:/dl/upc/2013-01/05/416144_olonyivad4tbopdb_p1050380_3.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

    Valamint van még1 probléma ha följebb állítjuk a tv-n a hangot akkor elkezd zúgni illetve minnél följebb állítjuk annál erősebb is a zúgása, ha viszont a UPC beltéri egységén veszem fel a hangot akkor nem jelentkezik ez a probléma, pedig hát a hang mindkét esetben a Tvből jön, úgyh nem értem! :F :W De mondjuk nem is értek hozzá!
    Erről is tettem fel egy videót

    http://www.youtube.com/watch?v=vtsSGW-YEpM

    Annyit hozzá kell tenni, h amikor kihozták én már 20percel később be is üzemeltem, akkor még frissen volt is egy kis égett szaga (azóta nem) valamint a zúgás is megvolt már akkor, a világítási gondját akkor még nem vettem észre az is lehet h nem is volt, nem tudom, nem figyeltem meg! 1 hónapos a készülék.
    Elképzelhető h az én hibám ez az egész mert 1-2órát várnom kellett volna a beüzemelésével?
    Tudtok-e bármi megoldást, ami megszünteti ezt a két problémát!
    Illetve nem tudom h egyáltalán a világítás gond hibának számít-e tényleg és érdemes kicseréltetnem (5 év gyári garis) vagy az össze ledtv ilyen? Azt tudom h az oldalledes felhösödik, de ez mint a típúsából is kiderült nem az.

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák