Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #307 üzenetére

    Igazad van, de nekem van egy jobb tanácsom is:
    SOSE ÜZLETELJ VELÜK! :DD
    Nem a raiderekkel van a baj, hanem a játékmechanikával.
    Amikor elfogadod hogy megtámadsz másik bázist a gép meg fog támadni téged amikor offline vagy! És nagyon véletlenszerűen visz cuccokat, meg mellé pofátlanul csal!
    Én mondjuk bemákoltam, mert nem vesztettem fontos cuccot:

    DE olyan helyen jött át a karókon, ahol nem lehet, meg olyan ládát fosztott ki, ahova nem lehetett bemenni, mert útban volt egy másik láda amit beforgattam a bejárathoz! A kint lévő ládákhoz meg "nem nyúlt", pedig abban hagytam direkt motoralkatrészeket is, had vigye, ha jön. :(((
    Szóval ezt elb*szták, hogy finom legyek! :(
    Ugye ilyenkor visszamehetsz, hogy "bosszút állj" (mekkora baromság már, és ő visszajön bosszút állni, aztán te mész, és további szép életet ... ), ezt is bemákoltam, de az elvitt cuccokat felejtse el mindenki:

    A feszítővas és a C4 amit vittem, a többi minden a bázisról való. Kinyitottam minden ládát, így tutira nem volt sehol amit elvitt a gép! Ja és milyen meglepő, hogy a bázisa PONT UGYAN ÚGY nézett ki, mint amelyiket megtámadtam, csak épp máshova jelölte a térkép. :))

    Amiért SENKINEK NEM AJÁNLOM a raid-et az azért mert a gép pofátlanul csal! Ugye egyszer amit fent írtam, hogy nem ér semmit a bázis védelem, mer ott is bejön ahol nem lehetne, a másik pedig azért mert több képet is láttam a neten, ahol átszámítva 32 (!) helynyi cuccot vitt el! Ugye jelenleg a katonai hátizsákba befér 20 + 4 a mociba. Akkor mégis mivel jött a gép? Talicskával? :W
    De a lényeg, hogy senki ne csaljon, a játék megteszi helyettünk! ;]
    Szóval, ha van a bázisodon bármi értékes, akkor hagy a csudába a dolgot!
    A C!-et nem a játékosok kapták, hanem a gép, hogy hozzáférjen a cuccainkhoz a kőfal mögött ..... :U

    Farmoljatok, élvezzétek a játékot, és küldjétek el a búsba a hülye ajánlatukkal együtt a 3 raidert! :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák