Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz ALI_G #74664 üzenetére

    találtam, nem tudom egyébként mennyiért dolgozik, nálam az órákat csinálta az nyilván egyedi ár és problémáktól függ, most jönnek belső dolgok, ért hozzá és korrekt, nem kért pénzt az órákért csak miután átvette az elmű, ha pesti vagy megadom a számát, az elmű által ajánlott listában találtam, a többit is, rémálmomban se jöjjenek elő ( :

    macilaci78 nézd, 1m2-t buktam a hangszigetelő előtét kartonfallal

    kontra:
    teret vett ki a lakásból
    drága volt, nagyon drága
    sok időbe került, undorító gyapotozni - főlem mm-es precizséggel, mert nálam az volt -

    kontra:
    a két falból az egyik ocsmány volt, vakolat szétszáradt, több cm-es csúszás volt benne ráadásul, mindenképp kellett vele valamit csinálni, kartont ragasztani rá nem lett volna az, mert nem hőszigetel, nem hangszigetel, 12-es szomszéd fal, nappali részen korrekt volt, majdnem függőben
    most már nem tudom otthon van-e a szomszéd ( : kinn látom, ha pilácsol a villanya az üvegezett ajtón
    nem egy extra klíma fűt, nem is rossz, közép kat, 3,3kw-os daikin, _mindenhol_ meleg van, olcsón
    egyben megoldódtak a teljesen sík és függő falak is

    menet közben derült ki nappalinál, aminél azt hittem egyetlen helyiség ahol csak ki kell festeni, h az egész festék réteget a szent lélek tarotta fenn, új villanyászáskor hornyok vágásánál gipszelés közben valahogy betúrtam a festék alá és egy lapátnyi leugrott ( : aztán a többi...előbukkant a gané fal, most pár cm-t vesztek még karton ragasztással, de minden fal sík és függő lesz

    fürdő szét volt rohadva, nyilván tégláig kibontottam - és persze födém is feljött legaljáig -, mivel a másik lakásban fürdőnél bevált az ytong, pont ellenkező okból, ott szétszáradt vakolat volt, így fürdőnek is egyik fele itt megnyerte előtétfalként, mivel külső fal hőszigetelésnek is jót tett, és derékszögek is meglettek, előtte nem voltak

    a régi konyha szintén ytongot kapott, egy része neki is vizes volt de csak kis helyen, viszont derékszöget nem ismerték a falak, most már ismerik, ott is buktam kb 1m2-t fürdővel együtt, no de most bemennem teljesen másabb, a régi konyha hálófülke lesz, ytong csak alap, került rá tégla keret, végébe sófal fog, teljesen más érzés ott lenni
    papíron talán 36nm a lakás, gyakorlatban 38 volt, most már gyakorlatban is annyi ( : én utólag is azt mondom beáldoznám azt a két nm-t

    ezekért mondhatok csúnya árat, az mellett h jó helyen van a lakás, pesti viszonylatban ritka verziós ház, a másik ok az, h az a felújítás ami eddig végbe ment vállalkozókon keresztül 2-3x ennyibe került volna, és legtöbben nem tehetik meg h fél évet rááldozzanak, illetve nincs affinitásuk hozzá, egy részének pedig a munka büdös, alájuk toltak pénzt, és be nem porolnák a kezüket, és mint tudjuk, az építőipar megdrágult és tele van kontárokkal cserébe

    még valamikor nyáron kaptam állásajánlatot ingatlan irodától alattam levő pince lakás nézegetése folytán, miután befejeztem a lakást ha megfizetnek csinálni is fogom, ez érdekel, leköt, és sok területéhez nem csak elméleti szinten értek, és eladni valamit hatékonyan úgy lehet, ha az ember tudja mit árul, a másik ingatlanost kíváncsiságból hívtam ki, cetli volt a ládában h lakást vennének direkt erre, aztán kiderült elit ügyfeleknek kizárólag kész lakásokat, ő se mondott mást mint amit én is tudok:) de nem tervezem eladni, kivéve ha annál is csúnyább összeget kapok mint amennyit ér, még beköltözés előtt, és akkor kezdhetem újra ugyanezt egy másik lakásnál, csak a dunához közelebb ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák