Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz RexpecT #57365 üzenetére

    Volt cserépkályhánk fára rakott, (az most gázzal megy) van most vegyesre rakott, tegnap is begyújtottam, holnap is be fogok. Tüzeltem vaskályhába, sparheltbe, fával, vágtam sokat erdőben, otthon, kézzel géppel, sokféle fa sokféle részével fűtöttem már, nyersen és szárazon és vizesen és korhadttal. de köszi. :)

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Ferike81

    senior tag

    válasz RexpecT #57365 üzenetére

    Na megnéztem ezt a filmet. Szép filmecske, és van benne nagyon sok igazság. 2 éves száraz fával fűteni, betárolni vízmentes helyen, metszési hulladék felhasználása, hamu visszajuttatás. Ez mind szép és jó. De!!
    A filmben egy Atmos faelgázosító kazán van. Az úr arról beszél, hogy elégtelen égés, kormoláshoz, kátrányképződéshez vezet, és mit lát az ember, a kazán belsején folyik a kátrány, az ajtó alatt kátrányfolyás. Az egyik hiba a mondókában éppen az, hogy a fa túl apróra van vágva. A faelgázosító kazánok egy ventilátor, valamint a primer és szekunder levegő szabályozásával próbálják az égést a lehető legtökéletesebbé tenni. Az elgázosítás mértéke egyenes arányban nő a fa felületével. Tehát minél vékonyabbra van vágva a fa, annál nagyobb a felület, annál nagyobb a gázosodás. Viszont, ha a rendszer nem kéri a meleget, akkor a kazán kiáll parázstartásra, ventilátor leáll, szekunder levegő nulla, mert nem kell gázosítás, primer levegő pedig csak a parázs életben tartására kell, így az is minimális. Ilyenkor, ha túl nagy a felület a fán, a kazán nem tudja visszaszabályozni tökéletesen a nagy felületű parazsat, és ekkor füstképződés, kátrányosodás indul el a kazánban. Ezt azzal lehet csökkenteni, ha a felfűtéskor előnyösen használt vékony fát (esetlegesen puhafát, széldeszkát), a felfűtés utolsó szakaszában kisebb felületű, de nagyobb, darabosabb fával helyettesítjük. Így parázstartásra kapcsoláskor a kazán nem kátrányosodik, és mivel nincs akkora hőtermelés kisebb parázsnál, kisebb mértékű a kazán túlfűtése is. A másik előnye a vastagabb fával tüzelésnek, hogy a nem olyan heves gázosodás miatt a kilépő füstgáz is jóval alacsonyabb, így a kéményen távozó meleg is kisebb mértékű.

    [ Szerkesztve ]

    Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

Új hozzászólás Aktív témák