Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Petya_

    őstag

    válasz DonMenyet #40783 üzenetére

    Azok direkt elektromos szerelvénynek lettek kitalálva. A kúp kisebb átmérőjű végére 65-ös szerelvénydoboz, a nagyobb végére meg 80-as kötődoboz rakható, az üres hely meg ki van töltve törött téglával, habarccsal, szeméttel, stb.

    emitter:

    Körkivágáshoz én ilyet használtam: [link], (67mm-es átmérőjűt, nem olyat mint a képen) de csak a fürdő-WC blokk 4 centis falához jó igazán, és oda is úgy, hogy fúrtam egy középső furatot megvezetésnek, aztán egy fél centit haladtam ezzel, utána a keletkezett kör alakú mélyedést közben 8-12 helyen megfúrtam 6-os fúróval, és az így kikönnyített betont már vitte. Azért jó ez, mert ebből nem kapja ki a vídiát a betonvas, illetve két oldalról kicsit dolgozol, utána nagy kalapáccsal kiütheted.

    Ha tömör vastag falba kell, akkor az szívás, én szerencsére mindössze egy lámpakapcsoló süllyesztéssel megúsztam a szoba falat, a kb fél mélységben elvágott dobozt vagy 2 óráig süllyesztettem a fenti módszerrel, majd amikor elég mély lett, akkor a lyuk közepe felől kifelé véséssel ki tudtam szedni a belsejét. Sok sikert, a szomszédoknak előtte vigyél valami szíverősítőt, ha jóban akarsz lenni velük :D

    Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

Új hozzászólás Aktív témák