Új hozzászólás Aktív témák

  • astorre19

    aktív tag

    válasz tothjozsi96 #96906 üzenetére

    Ha már a villanyt csinálod szerintem is meg kell csinálni normálisan.Nem annyival több pénz most több kört megcsinálni,mintha esetleg 3 év múlva változnak a felhasználói szokások és mégiscsak jól jönne.
    Pl konyhába egy mosogatógép,az is az egy konnektorról fog majd menni minden mással?
    Szobánként két konnektorom lenne meg is őrölnék,tapasztaltam.
    Én nyáron csináltam a villanyt egy 60 nm es lakásban,előtte volt 3 konnektor/szoba,most lett 7/szoba így már élhetőbb sokkal.Persze nincs minden egyszerre használva,de ha pl porszívózunk is sokkal kényelmesebb ha nem kell vezetéket össze vissza húzni a szobába.
    És ott van az,hogy külön kismegszakítóra került a hűtő konnektora,így ha elutazunk elég az felkapcsolva hagyni.előtte húzhattam ki mindent a konnektorból,kivéve hűtő.Nekem ez így sokkal jobb és szerintem megérte a plusz munkát és költséget amivel járt nagyon is.

    Másik példa,anyósomék megvették a kombi tűzhelyt(gáz főző,villany sütő) és ha egyszerre sütne meg melegítene a mikróban+ még megy valami,már megy is le a kismegszakítója a konyhának.Nagyon csodálatos.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: SHADOWDRAGON#26677

Új hozzászólás Aktív témák