Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Ton-ton #67766 üzenetére

    én is hasonlóan gondolom, oldalsó falak 45-ösek, azok magukban elbírják gond nélkül az egészet, a válaszfal meg jó köztes rögzítéseknek h síkban maradjon, rögzítéseket is láttam van erre spéci ami kevésbé vezeti a hangot
    ez a rigips 12kg/nm, van sűrűsége:) egy tábla 30kg, az említett kőzetgyapot is nagy sűrűségű, a rigips üvegszálas, a gyapot műgyantás, így sztem megoldva hőszigetelés is korrekten
    válaszfal, kőzetgyapot 4-6cm - ebből van 4-5-6cm-es verzió is - , légrés 1-2cm, 2x12,5mm rigips blue, én kb így képzelném el ha adott a 10cm ami nálam most adott
    ezt írja a marketing erről a gyapotról:
    "Kiváló hőszigetelő. Nem éghető, hő hatására füstöt nem fejleszt, nincs égvecsepegés, a tűzterjedést megakadályozza. Nemcsak jól hangszigetel, hanem hangelnyelő képessége is kiemelkedő. Teljes keresztmetszetében víztaszító, felületéről a vízcseppek leperegnek, de ugyanakkor páraáteresztő képessége szinte a levegőével megegyező. Nem zsugorodik, hőtágulása nincs. Az egészségre nem káros: magas biológiai oldódóképességű, úgynevezett RAL minőségű kőzetgyapot alapanyagból készül."

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák