Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Melack #57837 üzenetére

    Megvolt (miután háromszor körbekapcsoltak a világ összes inkompetens ügyintézőjén, betettek végre a MEO-hoz).

    Semmilyen engedélyeztetéssel és méltányossággal nem lehet 1.5 m feletti csővel bekötni, toldani kellene a fix csövet, és a csapot lejjebb rakatni.

    Erre mondták azt végülis, hogy ha pl. 48 centivel toldatom meg, akkor az még OK (még mindig nem találtam ár megerősítést), de igazából a konyha festése, burkolása készen van, az megint szívás lenne ha a hegesztővel össze**sznák (mert az lenne, teljesen a sarokban van)... szerintem FTS aztán lesz a sarokban a tűzhely.

    (#57838) macilaci78 azt még megnézem hogy nem-e lehet áttenni a bekötést, de a szakszervizes nagyon vakarta a fejét amikor ő is nézte hogy rossz oldalon van.. szerintem nem.
    Kombinált tűzhely BTW.

    A legjobb, hogyha el akarok állni a tűzhelytől, hogy másikra cseréljem, van kb. 8 órám, mert majdnem letelt a 14 nap, mire ki tudott jönni a szaki... :(

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák