Új hozzászólás Aktív témák

  • siege5

    aktív tag

    válasz hurenzon #971 üzenetére

    Nekem csak munkadíj költségeik voltak (az anyagot külön az én nevemre számláztattam vagy én vettem, én a helyedben szintén így kérném, szamlaztassa csak a te nevedre, vagy irasson szállítót, amit a végén kifizetsz), így az anyagról nekem csak "vállalt munkadíj" szerepel egyben. A vállalkozói szerződésben van külön tételesen megadva, hogy milyen bekezdésének feleltek meg a munkák és a végösszegből mennyit jelentettek. A végén úgy is tételesen kellett a beadásnál megadni a tételeket amit a vállalkozói szerződés alapján töltöttem ki, így a számla csak a végösszeg és az adózás szempontjából számít nálam. Meglátjuk megfelel e majd így, de őszintén szólva elvileg pont ezért van a vállalkozói szerződés és külön megadja a beadási útmutató, hogy adott számla esetén külön munkákat külön sorban kell részletezni a számlaösszesítőn, illetve sehol sem kérik tételesen a pontos adatokat, csak a szerződés szerinti adott csoportoknak megfelelő végösszeget, és az arról szóló számlát, így hogy az számlán az szerepel e hogy ajtó beszerelés munkadíj és ajtó beszerelés anyagköltség, vagy tételesen adják meg hogy vett egy ajtót szülőt keretet stb elv teljesen mindegy. De majd azonnal jelzem, ha meglesz a visszaigazolás, elvileg jövő hét vagy azutáni hét elején már várható a jelenlegi feldolgozási időt tekintve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák