Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adonimus

    aktív tag

    válasz Winner_hun #4705 üzenetére

    Hát nagyon-nagyon okos a kutya. ÉS persze ha rászólok kiköpi és sunyin elbújik. Tehát ha szalad mondjuk a macska felé, rákiabálok és hírtelen irány vált futás közben... Sajnos nem sok idő jut vele foglalkozni konkrétan, de sokat vagyunk az udvaron olyankor folyton ot van velünk. Tehát nagyba a földön fekszek a motor alatt és odafekszik mellém és nyalogat. :C
    Hát... a támadások olyanok, hogy pl egy srác akit nagyon szeret, mert mindig játszik vele. Állt az ajtónk előtt a srác és mellé ált egy másik haverom. Kinyitom az ajtót a kutya meg rögtön rátámadt alig tudtam visszahúzni. Vagy akik zajolnak az utcán vagy fociznak azokat is nagyon rühelli. Aztán kiment a multkor mikor a postástol vettem át a leveleket és szagolgatta-szagolgatta aztán hírtelen nekiugrott.... ezelőtt sose csinált ilyet :F Bár nekem tetszik igazábol, mert félnek tőle szinte mindenki. Csak azért az ismerősököt ne szedje már szét amikor idejönnek :F

    adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

Új hozzászólás Aktív témák