Új hozzászólás Aktív témák

  • Bordoi

    őstag

    válasz Kidus #1974 üzenetére

    Nem, nem tudom jobban, mint bárki más .
    Viszont én nem mernék senkinek tanácsot adniegy macska felneveléséről és tartásáról, mert nem értek hozzá .
    Pusztán úgy gondolom, hogy 12 kutya felnevelése és a mostaniak kivételével, halálukig gondozása, minden komoly probléma nélkül, ad némi rálátást a témára .
    Nem forgattam ki a szavaidat, de olyan dologban adsz tanácsot, amihez igazából nem értesz .
    Kutyázni pedig nem könyvből kell .
    Azt ne döntse már el egy ember sem, hogy egy állat 1 éves korában, hogy milyen egészségügyi problémái lesznek .
    Az, hogy valaki panelben tart kutyát és ivartalanítja a szukát, néha érthető is, de csak azért, hogy lehet 7 év múlva prosztata problémája lesz, ezt ugye te sem gondolod komolyan ?
    Milyen állatorvos ajánl. ilyet ?
    Hangsúlyozom, hogy én csak a tapasztalataimat mondtam el és nem könyvből olvastam .
    Te is ?
    Azt hittem ezt megtehetem egy fórumon és azt is, hogy estleg vitatkozhatom, ha úgy érzem .
    Nem hiszem, hogy lekezelően fogalmaztam volna az elmúlt 5-6 hozzászólásomban .
    Te sem ?
    Az hogy te vagy én bármit írunk, nem jelenti azt feltétlenül, hogy űgy is van . Ezért szoktak az emberek vitatkozni, vagy legalábbis azt hiszem .
    További szép napot :R

    Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Új hozzászólás Aktív témák