Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Peter Kiss #5040 üzenetére

    Az előző válaszban azért szerintem le van írva a lényeg, ami többek az is, hogy bizonyos dolgokat nem feltétlen lehet általánosítani pláne úgy, ha eleve nem mindenki tapasztalta őket. Az meg a másik, hogy egyes ilyen dolgok megítélése lehet némileg szubjektív is, nem kizárólag csak objektív. De ettől függetlenül, ha az említett külső ház (egyes) újabb gyártású példányainál esetleg általános gond lenne ezekkel, akkor természetesen kaphat másfajta minősítést. Viszont ezt egyrészt nem feltétlen lehet pár ilyet eset alapján általánosítva megítélni. Másrészt mivel itt a topikban is többeknél bevált és többségében nem voltak vele egetrengető problémák, valamint vannak bizonyos előnyei, ezért nyilván nem lesz egyáltalán nem ajánlott termék. :N

    Akinek másik külső ház kell, vehet nyilván olyat is, nem feltétlen kötelező az itt ajánlottakra alapozni, csak ezek közül választani. Ez mindenkinek a maga dolga, ahogyan az is, hogy az olcsóbbat, vagy a drágábbat veszi-e, melyik fér bele az anyagi keretébe. :R

    [ Szerkesztve ]

  • arcitec

    addikt

    válasz Peter Kiss #5040 üzenetére

    Egyetértek a minőségi kifogásokkal, 90%-ban ezt tapasztaltam, pl ha az összeszerelési leírás szerint jár el valaki, pont a szétbarmolásához vezethet.(Mivel pont ellenkező irányba kell szétszedni). A csavarok nálam működtek.De a ház nyeklik nyaklik.A zajt nem tapasztaltam, ez azért HDD függvénye is lehet, sőt a zajjal kapcsolatban kétségeim vannak a WD 6TB Purple szerintem házon kívül is szinte hangtalan, Írtam korábban azt is, hogy van Sharkoon pár évvel korábbi házam és az pontosabb,erősebb,stabilabb, igaz nem csicsán fénylő az eleje.Ráadásul kifogtam egy hibás darabot is. Azt nem mondom, hogy nem javasolható, de azért gyengül a minősége(GÜK). A Chieftec CEB-7035S sem 100%-os egyébként, az egyik csavarnak ott is WD40 kellett és a csavar hosszú(illetve a HDD nincs megfúrva eléggé) és ha olyan a HDD csavart kell beszerezni.De az tény , hogy a drágább ház még mindig igényesebb.(és talán a felismerése is jobb).Érdekes a világ, a ház vékonyabb , kevesebb az anyag benne, de a csicsa előlap az mindkettőnél kell. khümm.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák