Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz RVR400 #31761 üzenetére

    Az én meglátásom szerint (akkor most már leírom mi van a csomagban) a 10db fekete androidos Standholder-ből kifogyott (out of stock) az Ali-s elado, de piszkos modon egy általa manipulálhato TN-t megadva hitegetett egy jo pár napon keresztül. Aztán amikor idő közben megjött a kövi készlet a Standholderekből, akkor gyorsban feladta az én rendelésemet is, és itt a lényeg, azonos TN-vel, ami most már él is. Korábban írták itt, hogy egy TN-t többször is felhasználnak. Nos itt is ez történt, de fizikailag csomag csupán a második körben van (lehet?) mögötte. Szerintem közel állok az igazsághoz. Nem vagyok paranoiás, csak nem szeretem, amikor a képembe hazudnak és hülyének néznek. Ha az elado azt mondja, hogy bocsi, de nincsen készleten, akkor azt mondom OK és mikor lesz kb? Más nem, rendelek másik eladotol. Aki figyelemmel kíséri a Xiaomi MI-Key csoportos rendelésemet, láthatja, hogy van olyan Ali-s elado, aki rám ír csak azért, mert kifogyott a készletből és/vagy még nem volt neki. Na ez a leggerincesebb megoldás. És mit ad isten nem fogok másik eladot keresni, mert roluk tudom, hogy ténylegesen Xiaomi viszonteladok. Kaptam már nem publikus certification papírt is, de csak az én email-emmel és egy koddal nyithato meg. Nem menthető és nem publikus (azért írom, mert már ketten zaklatnak miatta emailben... :((( )

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák