Új hozzászólás Aktív témák

  • Phoenixy

    senior tag

    Sziasztok,

    2014.12.18-án rendeltem USÁ-ból (amazon-ról) egy telefont ($240 értékben), 23-án ért az országba. A posta mondjuk csak 27-én irta ki, hogy célországba megérkezett, de ez ok, máskor is ugyanígy volt (általában ilyenkor rendelek külföldről). Viszont hétfőn (01.05.) már picit aggasztott, hogy semmi információm nincs róla, hiszen ilyen még nem fordult elő. Ezért felhívtam a 06-1-333-7777-es számot, aki fölvette azt mondta, hogy nem tud semmit a csomagról és biztos nincs a vámon (mert gondoltam, hogy talán ott van, de arról viszont kellett volna értesítésnek érkeznie, hogy vámkezelés alatt), ezért adott egy e-mail címet, amire írtam is és tegnap jött a válasz, hogy elkezdték keresni a csomagot és maximum 30 napon belül értesítenek.

    Előtt még telefonáltam párat. A reptéren azt mondták már rég elküldték azt a csomagot a postára, ahonnan kiszállítják. Azt nem tudta melyikre, de kért iránytószámot és az alapján elmondta melyik postára ment, felhívtam azt is, ők meg azt mondták nem kaptak ilyen csomagot, biztos a reptéren van, hívjam a repteret.
    ...
    Csak gondoltam elmondom.
    Igazából még van idejük kiszállítani 19-éig. Ha addig nem ír vissza a posta, akkor Amazon-nak fogok írni.

    Motorola Edge 20 Pro

Új hozzászólás Aktív témák