Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz maj-viktor #48103 üzenetére

    Folytatom a YanWen-es és WS-Shipping tapasztalat megosztásomat... sajnos mostanában én is sorba kapom az olcsóbb ali-s vásárlások esetén... (<10$)

    Szóval adott a "kamu TN szám", mely 7szám és egy B betűből áll

    Ez az oldal ugyebár mutat valami TNtörténetet, de ezek kamu infók:
    www.yw56.com.cn
    http://track.yw56.com.cn/en-US/

    Nov.17-ei alis rendelés ma (dec.11-én megkapva), továbbra is regisztráltalan az egész, magán a csomagon az infók:
    2014-11-23-as feladási dátum és egy 2014-11-26-os CN postos "bélyegző matrica"

    "Állítólag ugyebár" 2014-12-02-én már a Hungary Airporton volt, de csak ma 2014-12-11-én "kaptam meg"

    Múltkor 6nap kellett a "Hungary Airport" megérkezés után, ez most akkor 9nap volt...
    És mivel nem regisztrált így továbbra is megerősítem hogy a kamu a TN történet az egész YanWen és WS-es cumókra! (tudom már volt téma, csak én is írok egy megerősítést, hogy aki rákeres a kulcsszókra, idetaláljon)

    Más:
    Viszont a nov.1.-ei rendeléses WS Track-es csomag sehol.... viszont "panaszkodtam", indítottam ügyet ali-n, jeleztem, hogy kamu a track és refundoltattak... ezekszerint ők is tudják, hogy kamu... mivel akkor nem refundoltatnának ilyen track infóval:

    (mert ez alapján "állítólag" a vámon van)

    Szóval részemről eddig a Yanwen "pozitív csalódás" az itt leírt tapasztalatok alapján (persze nem regisztrált levélként jön, szóval szopacs, de szerencsére megjött rendben), viszont a ws-shipping.com nem túl nyerő!
    Legalább az ali-s vásárlóvédelem jól szuperál és nem hagy sz*rba, ha nem jön meg a csomag, csak az a felesleges 1-1,5hónapos várakozás a semmire, de legalább a pénzénél marad az ember! :)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák