Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz aytukabozs #44965 üzenetére

    Dluinet magyarázta ezt a Lufthansa-s dolgot. Engem nem érdekel hogy tyúklábas posta, amig a postaládámban benne van 30 napon belül. És mint írtam 20 nap alatt jött meg mind a 3db! Egymás utáni napokon rendeltem őket és így is hozta ki a postás. Aliexpress-en egyre több helyen plusz 2 dodót elkér az eladó, hogy valós TN-t adjon. Egy 2-5 dodós termékre hülye leszek 2 dodós TN-t kérni. Dobja fel postára és szevasz. ;] Szóval azt a sirást nem értem, ami a YanWen körül megy.

    Megjönnek a YanWen-es cuccok? IGEN
    Lett baja a terméknek? NEM

    Akkor meg ki a f*xt érdekel, hogy van-e nyomorék TN, amit naponta 6x csekkolok le vagy nincs? Megjön a cucc és boldogság van. A valós TN semmire sem biztosíték. A valótlan TN-re meg az eladó baszik rá, ha dispute-ot nyitsz, mert nem tud felmutatni semmit a csomagról. Ergo küldheti még egyszer a terméket vagy jogos a 100% refund. Hol itt a probléma? Teccik érteni (mindenki)? ;]

    Aki meg nem tud nyugodtan aludni TN hiányában, vegyen olyan eladótól aki ad valósat (ingyen vagy 2 USD-ért). Ennyi. Az meg hogy az ilyen eladónál 1-1,5USD-vel drágább a termék, nem feltétlen jelent rosszat. :R

    maj-viktor
    Én ezzel mind tisztában vagyok. ;) Ezért sem izgat, ha nem jönne meg, mert az eladó nem tudja a disputeot megvétózni. No meg magasan jegyzett, de lehet kicsit drágább, eladótól kell venni a még így is sokszor pofátlanul olcsó dolgokat. Én például 240 Forintért (!) vettem Display Port -> HDMI átalakítót, ami itthon arany áron van (tesztelve, faxán működik)

    A lényeg, hogy a YW egy scriptelt valami, de jobb eséllyel megjön mint a TN nélküli csomagok. ;)

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák