Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aytukabozs

    addikt

    válasz Dominó85 #44972 üzenetére

    Szerintem ezt kiveséztük.
    Olyan szinten beszélünk el egymás mellett hogy ihaj.

    "A Yanwen mióta hamis? Nem kéne baromságokat terjeszteni."

    Innen indultunk, erre reagáltam.
    Rajtad kívül mindenkinek egyértelmű volt hogy kamu a tracking, majd mikor ez számodra is világossá vált nyitottál egy másik szálat hogy neked legyen igazad.
    Az ilyen vita nem az én asztalom, így ezen a ponton kiszálltam.

    Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Dominó85 #44972 üzenetére

    Engem érdekel, hogy amit rendelek az megjöjjön, nem azért rendelek, hogy refundolgassak, meg 1hó semmi várakozás után még 1hónapot várjak! Így igen, én a 2-4$-os cuccra is inkább ráfizetek még +2$ TN-ért, még úgyis jóáron kapom meg és nincs a feles várakozás a TN nélküli cuccos miatt!

    Mások vagyunk, te szereted szopatni magadat / várni a semmire.. én nem!

    Vagy az olcsóbb 1-2-3$-os cuccokból rendelek többet az adott termékből tegyük fel 3-5db-ot... ismerősnek oda adom stb. és már jók vagyunk! Én TNel rendeltem így biztos megjön! lesz az adott termékből tartalék! Ismerősnek / családtagnak nagyon olcsón vagy ingyen tudok adni cuccost!

    Mondjuk én alapból próbálok csomagba rendelni egyszerre - egy shopból több mindent, hogy pl. elérjem a 20-30$-os free TN határt, de még a vám/áfa határ alatt maradjak! Így ~30$-os csomagjaimmal megvagyok... vám/áfa alatt van.... kapok ingyen TN... így biztos megjön! Ez mondjuk egy webshopos téma!

    Egy ali-s eladónál, ha csak ott kapom meg azt a nyavajás 1-2-3$-os cuccot, akkor abból veszek 3-5-10db-ot... és ali-n saját tapasztalatból ~10$ felett már valós TN-t kapsz... nem kell pluszba fizetni!

    (webshopoknál / ebay-en általában 20-30$ a valós free TN határ... persze eladó függő az egész történet)

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák