Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz aytukabozs #44974 üzenetére

    Engem rohadtul nem érdekel az igazam vagy nem igazam bizonygatása. Leírtam mi a véleményem a külföldi rendelések kapcsán és kitértem a YanWen-es részre is. Több TN-es cuccom sehol, a YanWen-esek a kezemben. Ezek nálam puszta tények, így se bizonygatni, se cáfolni felesleges. Leirtam többször: Aki Aliexpress-ről rendel, az alacsony eladási rátával lévő eladótól ne várjon TN-t. Ha pedig magas eladási számmal rendelkezőtől vesz, az kicsivel többe fog kerülni, de TN-t is kapni fog. Ez szerintem tök logikus. Mivel a kevés eladással rendelkező sellernek qrvára nem éri meg TN-vel feladni. Mint ahogyan én is sima levélként adok fel itthon egy pár száz forintos vackot. Annak, aki meg nagyban űzi az Aliexpressen és naponta több ezer megrendelése van, az ad TN-t, mert az árba a TN egy része (vagy egésze) be van építve.

    Példa: Meg lehet venni egy 10-15USD-s PC egeret több féle módon.

    10USD-ért egy 3 plecsnis, 628 eladásos embertől YanWen-en scriptes, TN nélkül
    11,40USD-ért egy 3 gyémántos, 12000+ eladásos embertől, CN TN-vel ami vagy kamu vagy nem
    13,60USD-ért egy 1+ gyémánt koronás, 30000+ eladásostól, SG postával vagy eredeti CN-vel

    Hja és az első elméletben a leglassabb, legrizikósabb (10-15% bevállalja). A második az ami 80%, hogy megjön (75% ezt szereti) és a harmadik (10-15%) aki a plusz pár dolcsiért (értéktől függően pár % plusz költségért) a biztosra megy.

    Nekem senkivel semmi bajom, de bízzuk a vásárlást arra aki a terméket veszi. A YanWen nem valós TN, csak egy script, de a csomag útra kel és meg is érkezik igen nagy százalékban. Nyilván ez a bevállalósabbaknak van. Ennyi.No de tényleg ne firtassuk a kérdést. Remélhetőleg mindenkinek minden csomagja megjön. ÁMEN

    :R :R :R

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák