Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Deck #35550 üzenetére

    Jajj, akkor várj... amit írtam az alapján, nagyon negatív jövőképet festettem le, de na... az a legrosszabb opció!

    Hát figyelj, a "hétvégi piac" és/vagy a net - vatera is teli van kamu NIKE, Adidas, iPhone, Samsung, Louis Vuitton-nal, szóval "valahogy bejut az országba" a sok kamu - hamisítvány...

    Én csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy nem feltétlenül muszáj "replikát" vásárolni... De ha neked ez a vágyad és esetleges "elkapás" esetén a vele járó "nyüg", akkor lelked rajta! Újból írom, az ország teli van ilyenekkel és "gond nélkül" bejut nagy százalékuk ezeknek az országba...

    Én nemtudok ezügybe nyilatkozni, nem szoktam márkajelzéses cuccot "becsempészni"...
    Esetleg boltba nem érdemesebb megvenni amúgy ezeket a cipőket!?

    Mondjuk én ruhából kerülöm a "márkát"... iPhone esetén pont az iOS a lényeg, azt meg nemtudják "másolni", max kapsz egy iOS kinézetű androidot, Samsung esetén van más alternatíva (pl. Lenovo, Jiayu, stb.),
    Louis Vuitton, meg egyéb ilyen luxusmárkát vásárlókról szintén megvan a véleményem... (aki képes kiadni több százezret egy sálra - most az eredetire gondolok... akinek meg ilyenre nincs pénze, és kamu LV-be, meg PRADA, meg mittudomén milyen luxusdivat márkák vannak még, azon csak röhögöni tudok, hogy ezzel akar többnek látszani)

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák