Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz laslie92 #12027 üzenetére

    Őszintén nem tudom, sok mindent rendeltem már ebayről, de mivel nem foglalkoztam a TN számokkal, boldog tudatlanságban voltam mindig, és tudtam, hogy kb 1 hónap mire megjön bármi is, ha hamarabb jött, akkor csak örültem neki, hogy de jó.
    De amióta nézem a trackinget, csak bosszankodik az ember, hogy mi ez a kínlódás, holott még egyik tételnél sem járt le a 30 nap, szóval nem is kellene vele foglalkoznom.
    Én sem Pesti vagyok, de 23-án reggel már le volt vámolva, ehhez képest semmi...
    Talán ma, de nagyon nem érdekel, mert egy tablet bill. tok jön meg a tablethez, amit viszont még Pekingben jár át a repülőtér szaga. :DDD

    Egyébként ma kaptam emailt az egyik ebayestől, hogy zűr van a HK posttal:

    Thank you for your business.There are some important information about the delivery as follows:
    1,The HongKong Post are checking every parcels after 2013/09/03.The detail information by http://www.hongkongpost.hk/eng/publications/notices/2013/20130910a/index.htm

    There are lots of the parcels have been heap up seriously in HongKong Post.

    2,We have asked our logistics company to change the delivery to Singapore Post at HongKong Airport.The operation have been completed at 2013/09/21.
    The Singapore Post ONLY can arrive the areas:Spain,France,USA,Canada,New Zealand,Australia,Greece,Sweden,Netherlands.
    3,We also are trying to use other ways to delivery the items.Such as China Post,Swiss Post.

    As a result,the areas which the Singapore Post can arrive may still need to wait 10~18 WORKDAYS since 2013/09/21.The other areas may still need 15 WORKDAYS after 2013/10/1.
    Very sorry for the inconvenient caused.

    Mondjuk az a röhej, hogy ez a cuccos konkrétan egy bőr telefon tok, 2$ :DDD

    Mindenesetre aki Kínából rendel jó ha hozzászokik, hogy ez bizony nem gyorsjárat, attól, hogy vannak itt olyanok, akiknek ettől sokkal hamarabb megjön a cuccos, attól függetlenül 30-45 naptári nap az általuk is bevállalt szállítás, aliról meg sok esetben 60 nap. Szóval, amikor itt jó páran sírnak, hogy már eltelt 1 hét és még mindig nincs itt a csomag, akkor jó esetben nevetni tudok rajta, de inkább szánakozni...

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák