Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TFSi

    őstag

    válasz [HUN]NIMROD #1323 üzenetére

    Nos, szerintem az mRNS vakcinakutatás eredményeinek interpretálása mindkettőnk tárgyi tudását alapvető mértékben haladja meg, viszont én nem keresem az igazságot olyan témában, amelyhez nem tudok megfelelő mélységben hozzászagolni, de azt sem terjesztem, hogy eredendően rossz, mert valami nem tökéletes, viszont ilyenkor sem Gipsz Jakab és Szalacsi Sándor véleményéből indulok ki.

    Addig azért eljutok, hogy a kapcsolódó közlemények absztraktját átfutom. Gyógyszerlobbi ide vagy oda, szerencsére a kutatások jelentős része validált lapban jelenik meg, még úgy is, hogy egyes eredmények később változhatnak. Ilyen a tudomány. A gyógyszerlobbiról sem tudok vitát nyitni, mert ehhez igazolt adatok kellenek, nem a tömegpszichózis által gerjesztett "i-gazságok". Mit támaszt alá, hogy ott is vannak gazemberek, hogy szar az mRNS? Lehet, hogy idővel kiderül, nem olyan jó, de potenciálisan így is milliók életét menthette meg.

    Pócs doktor úgy manipulál, hogy kizárólag azokat az eredményeket gyűjti csokorba, amelyek az ő igazát bizonyítják, elcsalva az ellentétes eredmények megosztását. Aztán benyögi, hogy a Jóisten tökéletesnek teremtett minket és tegyük rendbe az életünket, mert az megvéd. Akinek ez kell, hallgassa.

    Találtam az általad hivatkozott kutatóval kapcsolatban cikket: link

    [ Szerkesztve ]

    Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

Új hozzászólás Aktív témák