Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz xtend #513 üzenetére

    Neked 1 linked van, ami egy oldalra mutat, ahol ezek a csatornák nézhetőek. Ha lenne linked minden csatornához, ahogy adott egyet az egyik csatornához kossza, akkor abból lehetne egy m3u filet csinálni, s azt megnyitni kodi-ban, ahogy egyébként ennek menetét pár lappal előrébb leírtam. Vadászni nem fogod a linkeket, ezt értem... :D Ugyanakkor a linkek változnak, sőt előfordul, hogy hónapokig nem elérhető link. Ezért halott ügy magyar TV-hez publikus linket vadászni! S ha nem akarsz vadászni, hanem vársz egy készterméket mástól, az is csak addig fog működni, míg van elérhetőség 1-1 csatornához, szóval azt folyamatosan, s bizony elég intenzíven karban kell tartani.
    A közszolgákhoz azért találsz minden online TV addon-ban hozzáférhetőséget, mert azok legális stream-ek, de megnyugtatlak az esetek elsöprő többségében külföldről sem megy, akárhányszor összedobtam egy listát külföldön élő ismerőseimnek, teljesen mind1, hogy egy ausztriai faluban élőnek vagy londoni lakosnak adtam, akadozott az adás. Nézz utána az itt-ott TV-nek, kérdezd meg őket, hogy külföldön is lehet-e használni.
    Ahogy publikálva van bármilyen formában elérhetőség a TV2-höz, RTL-hez, az onnantól kezdve tiszavirág életű.
    Úgy egyébként meg kérd meg kossza-t, hogy adjon a többi csatornához is linket, ami az általad linkelt oldalon elérhető, s csinálj belőle egy m3u filet, ez alapján.
    Félreértettél... én ezt csak azért írtam neked, hogy ne legyenek illúzióid, szal akár egy kiegészítő formájában elvégzi valaki helyetted a linkek folyamatos cseréjét vagy akár a kiegészítő nyeri ki egy adott oldalról, teljesen mindegy, (már amikor van mire cserélni) akár te magad végzed, ennek így is úgy is az a következménye, hogy egyik nap tv-zel, másik nap nem, avagy egyik nap tv-zel, aztán 1-2 hónapig nem.

Új hozzászólás Aktív témák